Galvojate apie ramų poilsį pajūryje, o gal norite savaitgaliui pabėgti nuo miesto šurmulio? Šventosio miestelio pakraštyje, „Birutės uostas“ kviečia pailsėti pajūrio prieglobstyje. Tai naujai įrengtas 5-ių poilsio kambarių svečių namai.

Jūsų paslaugoms, originalaus dizaino kambariai, su aukščiausios kokybės prabangiai baldais, o esanti patogi bei moderni įranga puikiai tenkins šiuolaikinius svečių poreikius.

Čia galite puikiai švęsti vestuves, rengti įvairius pobūvius susitikimus ir pan. (iki 90 svečių). Mes mielai padėsime organizuoti ir aptarnauti konferencijas, seminarus, susitikimus, prezentacijas ir kt. renginius. „Birutės uosto“ darbuotojai suteiks Jums išsamią informaciją apie miestą ir apylinkes, renginius, įdomias lankytinas vietas ir kt.

Mes su malonumu pasirūpinsime Jūsų laisvalaikiu: užsakysime transportą, gidą, vertėją, įvairias pramogas. Tik pas mus Jūs rasite tai ko ieškojote - puikias gyvenimo sąlygas, ramų poilsį, sveiką ir skanų maistą, nuoširdų ir draugišką aptarnavimą už Jums priimtiną kainą.

Puiki gamta, gaivus jūros ir pušų kvapo prasmelktas oras, praskaidrins Jums nuotaiką ir sustiprins sveikatą.

Jūs visada čia laukiami!

1

Patogumai

Wi-Fi

Papildoma informacija

Restoranas

Birutės uostas restorane - kavinėje sukurta neįpareigojanti ir komfortiška atmosfera, kad kiekvienas lankytojas atsipalaiduotų ir bent trumpam nusikeltų į gamtos ir ramybės oazę, esančią netoli jūros prie Šventosios upės krantų. Birutės uosto restoranas spėjo užkariauti ne vieno svečio palankumą.

Europietiškos virtuvės restorano meniu atnaujinamas sezoniškai - kiekvienas receptas išpuoselėtas, išskirtinis, vienijantis žinias, pastangas ir kūrybą. Tai energingos ir žingeidžios nuolat besitobulinančios viso restorano komandos nuopelnas. Pagal individualų norą restorano šeimininkė pamalonina svečius lietuviškais patiekalais pagal močiutės receptus.

„Kapitono salė“

Tai ideali vieta draugų susitikimams, verslo pietums, romantinėms vakarienėms. Organizuojami banketai, vestuvės, krikštynos, jubiliejai. Prabangi erdvė jūsų šventę pavers tikra pasaka. Restoranas talpina iki 30 svečių. Tinka konferencijoms, seminarams.

„Pobūvių salė“

Dėl kruopščiai parinktų restorano meniu patiekalų, restoraną pamėgo atvykstantys svečiai.

Jaukioje restorano aplinkoje organizuojami banketai, furšetai, gimtadieniai, vestuvių pobūviai, verslo pietūs, dalykinės vakarienės, bernvakariai, mergvakariai, siūlomi šventiniai patiekalai. Paslaugus personalas pasiūlys patiekalus ir gėrimus išrankiausiam skoniui. Restoranas talpina iki 60 asmenų.

„Pramogų salė“

Tai jauki patalpa tinkanti tiek pobūviui, tiek gyvos muzikos koncetui. Čia dažnai rengiami populiariosios muzikos koncertai, spektakliai, diskotekos, karaokė, vakaronės ir paskaitos.

Jūsų paslaugoms profesianalus DJ "Šaras" su modernia garso ir šviesos aparatūra. Siūlome savo šventę papuošti profesionaliu vedėju.

Garantuojame, kad mūsų restoranas nustebinis naujomis idėjomis, pasiūlys puikų maistą, gerą aptarnavimą ir originalią klasikinę aplinką!

Visur geriau, nei čia
2019-06-22 Kažkoks absurdas, jokio privatumo, šeimininkas neblaivus kabinėjasi, klausinėja kur eisi? Liepia nerakinti savo kambario, kad kažkur išeit vėliau, reikia skambinti ir žadinti. Nespėjau įžengt pro duris ir jau gailiuosi. Bėkite kol tik galite.