Nuomojami dveji apartamentai, kuriuose gali apsistoti po 4-5 žmones. Abiejuose apartamentuose yra 2 kambariai (miegamasis ir svetainė), įrengta nedidelė virtuvėlė, dušas, WC, atskiras išėjimas į kiemą. Taip pat siūlome dviviečius kambarius su balkonu.

Kieme Jūsų paslaugoms – jauki medinė pavėsinė, kurioje galėsite pavakaroti, kepsninėje išsikepti kepsnį, paklausyti miško ir jūros ošimo. Erdvus žalias kiemas seno uosio pavėsyje – puiki vieta pažaisti lauko žaidimus, pasisupti vaikams.

Nuo mūsų iki jūros skiria tik tvenkinys, pušynas ir kopos, iki centro 10-15 min pėsčiomis, vieta rami. Uždarame kieme galite saugiai laikyti automobilį. Už kelių šimtų metrų yra naujai įrengtas didelis vaikų žaidimų parkas. Taip pat netoli vingiuoja dviratininkų takas, kuriuo galite įspūdingomis pajūrio vietomis numinti iki Šventosios, Karklės, Klaipėdos. Taip pat dviračiais per 15 min. pasiekiamas pramogų kompleksas HBH „Juozo alaus“, kur puikiai praleisite visą dieną su šeima, esant blogam orui, galėsite pasilepinti greta esančiame SPA centre arba „Lino“ vandens atrakcionų parke.

Patogumai

Šeimų numeriai

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!