Viešbutis „Vyturys“ ir reabilitacijos centras „Baltija“

Viešbutis „Vyturys“ – tai ekonominės klasės dviejų žvaigždučių viešbutis, esantis šalia Palangos botanikos parko, atokiau nuo miesto šurmulio. Viešbutyje yra vienviečių, dviviečių, triviečių bei liukso klasės numerių. Taip pat turime 2016 m. renovuotų kiekvienos kategorijos kambarių.

Čia veikiančiame reabilitacijos centre galite pasirinkti iš daugiau negu 60 medicininių procedūrų. Gausu sveikatingumo programų, kurių metu klientai profilaktiškai gydosi ir ilsisi, džiaugiasi galimybe ne tik pakeisti aplinką, bet ir pasivaikščioti pajūriu, pasigrožėti saulėtekiais ir saulėlydžiais, pakvėpuoti jodo prisotintu oru.

1

Patogumai

Konferencijų salė
Wi-Fi
Baseinas

Papildoma informacija

„Baltijos" reabilitacijos centras

UAB poilsio namų „Baltija“ 190 vietų Reabilitacijos centras teikia II A lygio stacionarinės medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas. Pastatas pritaikytas neįgaliesiems. 

Reabilitacijos centras yra sudaręs sutartis su Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl medicinines reabilitacijos paslaugas gali gauti pacientai iš visos Lietuvos. Čia teikiamos aukščiausio lygio specializuotos stacionarinės reabilitacijos paslaugos (reabilitacija II), palaikomoji reabilitacija ir ambulatorinė reabilitacija, taip pat sanatorinis-komercinis gydymas. Reabilitacijos centre gydomi kraujotakos sistemos sutrikimai, judamojo atramos aparato pažeidimai, neurologiniai, ginekologiniai, odos, LOR ir akių susirgimai. Centras vienintelis Lietuvoje taiko aklųjų ir silpnaregių bei kurčiųjų reabilitaciją.

Kiekvienas besigydantis pacientas gali pasinaudoti daugiau kaip 60 įvairių medicininių procedūrų. Didžiuojamės pas mus dirbančiais medicinos darbuotojais. Jų dėka reabilitacijos centre sveikatą pagerino daugiau kaip 70 000 pacientų iš Lietuvos ir užsienio.

 

Konferencijų salės

Didžioji salė (200 m²) kaina: 

  • 1 dienai - 72,00  Eur (248,60 Lt)
  • 1 valandai - 17,00 Eur (58,70 Lt)
Banketinė salė (52 m²) kaina: 
  • 1 dienai - 14,00 Eur (48,34 Lt)
  • 1 valandai - 9,00 Eur (31,08 Lt)

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!