Viešbutis „Tauras“

Viešbutis „Tauras Center“ įsikūręs pačiame Palangos centre, netoli paplūdimio, parduotuvių ir pramogas siūlančių įstaigų, už 600 metrų nuo J. Basanavičiaus gatvės.

Apsistoję šiame tradicinio stiliaus architektūros viešbutyje galėsite pasimėgauti jaukia atmosfera ir naudotis teikiamomis paslaugomis bei patogumais.

Pirmame viešbučio aukšte įrengta daugiau nei 20 metų gyvuojanti kavinė „Feliksas“, kurioje patiekiami sotieji savitarnos pusryčiai. Dienomis joje galėsite pasistiprinti iš valgiaraščio pasirenkamais europietiškais patiekalais. Viešbučio svečiams suteikiama 15 proc. nuolaida kavinėje.

Patogiai įrengtuose „Tauras Center Hotel“ numeriuose rasite balkonus. 

Patogumai

Restoranas / kavinė
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
TV
Supranta angliškai
Supranta rusiškai
Wi-Fi

Sezoniškumas

Visą sezoną

Papildoma informacija

Restoranas

Restoranas Feliksas  jau dvidešimt metų patiekia pačią geriausią kavą Palangoje. Kas rytą kepamos bandelės ir kiti kepiniai, vilioja kiekvieną einantį pro šalį. Pusryčių metu, galima rinktis iš gausybės patiekalų, tarp kurių ir visų mėgiami ir žinomi, burnoje tirpstantys – varškėtukai.  Viešbučio svečiams ruošiamas švediškas stalas, gausus karštų ir šaltų patiekalų, bei vaisių. Pagrindiniame meniu –  laiko išbandyti ir rekomenduojami patiekalai, bei šių dienų naujovės. Vasaros vakarais, terasa užpildoma gyva muzika ir atostogų nuotaika.

Restoranas „Feliksas“ – puikiai tiks:

  • Romantiškiems vakarams
  • Asmeninėms ir įmonės šventėms
  • Grupių maitinimui

Palikite visus šventės rūpesčius mums ir mėgaukitės artimųjų – kolegų kompanija.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!