Viešbutis „Senoji Hansa“

Viešbutis „Senoji Hansa Hotel“ įsikūręs J. Basanavičiaus gatvėje, pačioje Palangos širdyje, mažiau nei 300 m atstumu iki jūros. Tai – puiki vieta tiek verslo, tiek ir poilsiaujantiems klientams. Čia galima rengti įvairius renginius (seminarus, susirinkimus, apmokymus, pristatymus, vestuves, banketus, furšetus ir kita). Salėse sėdimos vietos išdėstomos įvairiai, todėl patenkinti liks net patys išrankiausi svečiai. Jus maloniai nuteiks klasika dvelkianti architektūra, aukšto lygio aptarnavimas ir dėmesingumas klientams. Nesvarbu, ar atvyksite verslo reikalais, ar atostogauti, personalas pasirūpins, kad Jūsų viešnagė būtų kupina pačių geriausių įspūdžių. Apsistokite viename iš 12 liukso klasės kambarių – visuose įrengta kabelinė televizija, veikia kondicionieriai, telefonas ir bevielis internetas.

Atsibuskite girdėdami jūros ošimą ir mėgaukitės gardžiais pusryčiais kiekvieną rytą!

Patogumai

Restoranas / kavinė
SPA
Konferencijų salė
Wi-Fi

Sezoniškumas

Visą sezoną

Papildoma informacija

Restoranas

Mūsų restorano virtuvės meistrai siūlo pasimėgauti netradicine virtuve ir atrasti tikrąjį maisto skonį. Didelis ir įvairus valgiaraščio pasirinkimas, kurio nemažą dalį sudaro grill patiekalai, patenkins tiek suaugusio, ir pačio mažiausiojo kliento įnorius. Restorane yra lauko terasa, kurioje vasaros sezono metu sklinda stilingos, foninės muzikos garsai. Restorane yra išskirtinio grožio VIP salė, kurioje galite paskirti verslo susitikimus, dalykiniams pietums, švęsti Jums svarbias šventes.

Garinė pirtis

Viešbutis – restoranas „Senoji Hansa“ kviečia Jus apsilankyti mini SPA poilsio oazėje. Joje galite pasimėgauti sukūrine vonia, turkiška pirtimi, pasisedėti poilsio zonoje. Taip pat galite rengti įvairias šventes, draugų pasisedėjimus, o draugiškas ir malonus „Senosios Hansos“ restorano kolektyvas visada pasiruošęs Jums pateikti patikusius gėrimus ir maistą.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!