Sveikatos ir grožio namai SG klinika


SG klinika jau aštuntus metus teikia bendrosios ir estetinės medicinos paslaugas Vakarų Lietuvos gyventojams. Per šiuos metus tapome pripažinta modernia klinika, užtikrinančia visapusišką priežiūrą: ligų ankstyvą diagnostiką, gydytojų specialistų konsultacijas, reabilitaciją, sveikatinimo paslaugas bei grožio ir estetinės medicinos naujoves.

Esame sudarę sutartis su ligonių kasomis, todėl jos sumoka pacientams dalį teikiamų medicininių paslaugų kainos. Taip pat bendradarbiaujame su gyvybės ir sveikatos draudimo bendrovėmis, tokiomis kaip Ergo-Lietuva, Compensa, If, SEB gyvybės draudimas, BTA draudimas, taigi apsidraudusiesiems sveikatą papildomu sveikatos draudimu už gydymą bei reabilitaciją mūsų klinikoje sumoka draudimo bendrovės.

SG klinika savo filialus iki šio vasaros turėjo dviejuose miestuose: Klaipėdoje ir Palangoje. Šią vasarą Sveikatos ir grožio namai atvėrė duris ir Palangoje.

Kiekviename mieste klinikos teikiamų paslaugų spektras skiriasi, priklausomai nuo vietos sąlygų, rinkos. Tačiau visur išlieka bendra siekis – dirbti profesionaliai , patenkinti vietos gyventojų poreikius ir tapti jų pasirinkimu numeris vienas.

Palangoje įkurta estetinės ir bendrosios medicinos klinika – Sveikatos ir grožio namai – labiausiai orientuosis į estetinės medicinos pacientus. Patogioje vietoje centrinėje Vytauto gatvėje įsikūrusi klinika pacientus vilios ne tik kokybiškomis paslaugomis, bet ir komfortu. Klinika aprūpinta naujausia tiek diagnostine, tiek kosmetologine įranga, dirba puikių, šiltų profesionalų kolektyvas, konsultuoja kvalifikuoti gydytojai dermatologai, alergologai, plastikos chirurgai, echoskopuotojai, chirurgai.

Be bendrosios ir estetinės medicinos Sveikatos ir grožio namai taip pat teikia ir SPA bei kosmetologijos paslaugas, čia veikia profesionalios kosmetikos bei išskirtinės nišinės parfumerijos parduotuvė. Palangoje tokios įstaigos labai trūko. Visos grožio, SPA paslaugos koncentruotos viešbučiuose, į kuriuos palangiškiams nelabai jauku eiti. Estetinės medicinos paslaugų Palangoje apskritai neteikė niekas. Žiūrėdama į klinikoje suburtą profesionalų kolektyvą, neabejoju, kad tikslas bus pasiektas šimtu procentų – kad tapsime reikalingi Palangai, kad tapsime savo srities lyderiais.

Ateikite pas mus ir mes padėsime Jums išsaugoti sveikatą, grožį ir gyvenimo džiaugsmą.

PASLAUGOS

Bendroji medicina
Ambulatorinės konsultacijos
Gydytojų-specialistų konsultacijos Palangoje
(daugelis konsultacijų su šeimos gydytojo siuntimu yra nemokamos)
Kardiologo
Echoskopuotojo
Alergologo
Dermatologo
Plastikos chirurgo
Seksologo
ir kt.

SPA paslaugos
SPA ritualai
SPA ritualai dviems
Kobido Japoniškas masažas

Kitos paslaugos
Profesionalios kosmetikos parduotuvė

Estetinė medicina ir kosmetologija
Estetinė kosmetologija
Rankų ir kojų priežiūros procedūros
Antakių ir blakstienų priežiūra
Depiliacija vašku
Kūno masažai dviems
Kūno formas koreguojantys masažai
Kūno masažai
Veido procedūros
Veido procedūros su aparatais
Veido procedūra vyrams

 

Kontaktai

Sveikatos ir grožio namai SG klinika
Vytauto g. 27/29, Palanga
Tel. +370 683 61113
El. paštas: palanga@sgklinika.lt
www.sgklinika.lt
www.facebook.com/sgnamaipalanga

Darbo laikas:
II-V: 10.00 – 18.00
VI: 10.00 – 17.00
VII-nedarbo diena