Žygį basomis „Įsižeminimas“

Žygį basomis „Įsižeminimas“

Vaikščiojimas basomis tampa vis populiaresniu reiškiniu. Visame pasaulyje kuriasi basakojų draugijos, organizuojami pasivaikščiojimai, bėgimai, propaguojamas gyvenimo būdas basomis, įsižeminant.
Žmonės iš naujo atranda vaikščiojimo basomis naudą. Atrask ir Tu!

Kviečiame Rasas pasitikti žygiuojant basomis!

,,ŽEMĖS RATU” - tai 18 kilometrų patyriminis pasivaikščiojimas basomis, tiesiogiai pėdomis liečiant Žemę, įsižeminant. Tai iššūkis visiems, norintiems naujų potyrių, ieškantiems ryšio su gamta, siekiantiems pagerinti savo fizinę ir dvasinę būklę, ar norintiems išbandyti ką nors naujo, neįprasto.

ĮSIŽEMINIMO NAUDA ORGANIZMUI
Tai psichinei ir fizinei sveikatai naudingas ,,išlipimas iš batų”, išlaisvinant kojas nuo kasdien jas ,,įkalinančių” įvairiausių patogių ir nepatogių apavų. Tai savotiškas iššūkis, suteikiantis kūnui ir sielai naujus pojūčius. Tai įsižeminimo patirtis, kuri atgaivina, nuramina, harmonizuoja.
Kasdienis įsižeminimas stiprina kojas ir pėdas, mažina laisvųjų radikalų kiekį organizme, einant basomis iš organizmo per pėdas pasišalina toksinai, stiprinamas imunitetas, gerinama bendra organizmo būklė, kraujotaka, laikysena, užmezgamas ryšys su Žeme.

ŽYGIO EIGA
Startuosime iš Baltų mitologijos parko (Sausdravai) Mažučių miško paklote ir laukais link Laukžemės. Žygis vyks ratu, todėl iš Laukžemės pargrįšime į parką kitu miško keliu.
Žygio metu bus du sustojimai, kurių metu atliksime papildomus įsižeminimo pratimus. Nuvykę į Laukžemę visi kartu draugiškai papietausime (darom suneštinį!), pabendrausime, pasidalinsime savo gyvenimo istorijomis.

STARTAS / FINIŠAS: Baltų mitologijos parkas, Sausdravai, Kretingos raj.

DATA: 2019 m. birželio 22 d.

LAIKAS: 11:00 - 16:00 val.

KAINA: 5 Eur

Registracija: docs.google.com/forms

  • 2019-06-22  nuo 11:00
2019-06-22 11:00 2019-06-22 11:00 Europe/Vilnius Žygį basomis „Įsižeminimas“ Vaikščiojimas basomis tampa vis populiaresniu reiškiniu. Visame pasaulyje kuriasi basakojų draugijos, organizuojami pasivaikščiojimai, bėgimai, propaguojamas gyvenimo būdas basomis, įsižeminant. Žmonės iš naujo atranda vaikščiojimo basomis naudą. Atrask ir Tu! Kviečiame Rasas pasitikti žygiuojant... --- //www.palangatic.lt/renginys/zygi-basomis-isizeminimas/date-20190622/ Baltų mitologijos parkas, Sausdravai, Darbėnų sen., Kretinga, Palangoje
  • Kaina: 5.00
Daugiau informacijos
Kiti kiti renginiai