Žilvinas Žvagulis „Tikras vyriškas gimtadienis“

Žilvinas Žvagulis „Tikras vyriškas gimtadienis“

Liepos 24 d. Žymiausias Lietuvos Žemaitis, Žilvinas Žvagulis, švenčia gimtadienį ir kaip įprastai, gimtadienį švęs scenoje!

„Nemėgstu vienatvės, todėl ir šiais metais neketinu laužyti tradicijų. Į savo gimtadienį Palangos, koncertų salėje, šįkart pasikviesiu visą vyrišką kompaniją! Trumpai tariant, padarysiu tikrą vyrišką gimtadienį“ – sakė Žilvinas.
 

Ž.Žvagulis taip pat prasitarė, kad gyvo garso koncertas šią, tikrąją jo gimimo dieną, bus išskirtinis ir tuo, kad jis atliks dainas visomis kalbomis, kurias tik išmoko per 54-turis metus. „Dainuosiu ir žemaitiškai, ir lietuviškai, ir vienas, ir su draugais. Žodžiu, galiu garantuoti, kad jau ką, bet balius organizuoti aš moku.  Mano draugai tą jau žino, o jeigu ir Jūs norit sužinoti  kaip turi atrodyti subrendusio vyro gimtadienis, tai kviečiu nepasididžiuoti ir atvykti į mano „Tikrą vyrišką gimtadienį“ – su šypsena kalbėjo atlikėjas.

 

Taigi, kviečiame į Žilvino Žvagulio Nejubiliejinį „Tikrą vyrišką gimtadienį“ Palangos koncertų salėje, liepos 24 dieną, 20 val.

Paskubėkite ir išankstinius bilietus įsigykite pigiau. Koncerto dieną bilietai brangs.

Daugiau informacijos:

FB: https://www.facebook.com/zzvagulis/
WB: http://zuzi.lt/

  • 2019-07-24  nuo 20:00
2019-07-24 20:00 2019-07-24 20:00 Europe/Vilnius Žilvinas Žvagulis „Tikras vyriškas gimtadienis“ Liepos 24 d. Žymiausias Lietuvos Žemaitis, Žilvinas Žvagulis, švenčia gimtadienį ir kaip įprastai, gimtadienį švęs scenoje! „Nemėgstu vienatvės, todėl ir šiais metais neketinu laužyti tradicijų. Į savo gimtadienį Palangos, koncertų salėje, šįkart pasikviesiu visą vyrišką kompaniją! Trumpai tariant,... --- //www.palangatic.lt/renginys/zilvinas-zvagulis-tikras-vyriskas-gimtadienis/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 25.00 - 35.00
  • Plačiau