Žaislų Lietus | BC „Palangos Kuršiai“ - Vilniaus „Perlas“

Žaislų Lietus | BC „Palangos Kuršiai“ - Vilniaus „Perlas“

Šių rungtynių ilgosios pertraukos metu kartu inicijuosime Žaislų Lietų! Kviečiame visus, tiek tėvelius, tiek vaikus, į rungtynes atvykti su pliušiniais bei kitais žaislais ir taip padaryti stebuklą tiems vaikams, kurie jo laukia labiausiai. Jūsų dovanas Palangos bendruomenės šeimoms įteiks Palangos miesto socialinių paslaugų centro atstovai. Nebūkime abejingi ir savo gerumo banga pradžiuginkime mažiau turinčius mūsų bendruomenės vaikus  Jūsų žaislai Palangos arenos aikštelę užpildys vos tik pasibaigus antrajam kėliniui.

ĮĖJIMAS - NEMOKAMAS !!!

Penktadienį į „Palangos Kuršių“ tvirtovę atkeliauja galingą žaidimą demonstruojantis BC „Perlas“ jaunimas  Pastaruoju metu Simo Jarumbausko vedami sostinės krepšininkai NKL čempionate rengia galingus asmeninius pasirodymus, o praėjusį savaitgalį „Perlo“ komanda iškovojo LKL - Lietuvos krepšinio lyga ateities taurę. Visgi audringai nusiteikusių „Palangos Kuršių“ sirgalių įkvėpti šeimininkai sieks įrodyti, kad vienybė ir komandinės pastangos yra vienintelis raktas į pergalę!

Rungtynių metu pakviesime susirungti dėl mūsų draugų Van Wurst įsteigto prizo  Be to, ruošdamiesi atkrintamosioms varžyboms dar kelis iš Jūsų aprengsime „Palangos Kuršių“ marškinėliais

Jūsų patogumui arenoje galėsite įsigyti gaiviųjų gėrimų, kavos bei užkandžių. Atsivesk su savimi draugą, dalinkis šiuo renginiu ir susitinkame jau šį penktadienį!

Negali atvykti į Palangos areną? Susitikimo tiesioginę transliaciją rasi BTV bei DELFI TV

  • 2019-02-22  nuo 17:45
2019-02-22 17:45 2019-02-22 17:45 Europe/Vilnius Žaislų Lietus | BC „Palangos Kuršiai“ - Vilniaus „Perlas“ Šių rungtynių ilgosios pertraukos metu kartu inicijuosime Žaislų Lietų! Kviečiame visus, tiek tėvelius, tiek vaikus, į rungtynes atvykti su pliušiniais bei kitais žaislais ir taip padaryti stebuklą tiems vaikams, kurie jo laukia labiausiai. Jūsų dovanas Palangos bendruomenės šeimoms įteiks Palangos miesto socialinių... --- //www.palangatic.lt/renginys/zaislu-lietus-bc-palangos-kursiai-vilniaus-perlas/date-20190222/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje