XIX-asis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas

XIX-asis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas

XIX-asis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas

Didžiausias pučiamųjų instrumentų orkestrų konkursas Lietuvoje 19-ąjį kartą suburs profesionalų ir mėgėjų orkestrus iš visos Lietuvos!

Palangoje, kovo 29 d. griaudės geriausi Lietuvos orkestrai, atrinkti regioninių turų metu, vyks kviestinių profesionalių atlikėjų iš užsienio valstybių pasirodymai. Komisijos nariais bus ne tik Lietuvos muzikologai, kompozitoriai, atlikėjai, bet ir ekspertai iš užsienio.

Čempionato atidarymo ceremonija ir D kategorijos konkursas vyks kovo 29 d. 17 val. Palangos koncertų salėje. 

Finaliniai turai yra nemokami ir atviri visiems orkestrinės muzikos entuziastams!

Atsargiai – gali prireikti saugos diržų!

 

  • 2019-03-29  nuo 17:00
2019-03-29 17:00 2019-03-29 17:00 Europe/Vilnius XIX-asis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas XIX-asis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas Didžiausias pučiamųjų instrumentų orkestrų konkursas Lietuvoje 19-ąjį kartą suburs profesionalų ir mėgėjų orkestrus iš visos Lietuvos! Palangoje, kovo 29 d. griaudės geriausi Lietuvos orkestrai, atrinkti regioninių turų metu, vyks kviestinių profesionalių atlikėjų... --- //www.palangatic.lt/renginys/xix-asis-lietuvos-puciamuju-instrumentu-orkestru-cempionatas/date-20190329/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija
Daugiau informacijos
Kiti koncertai