Vytautas Balsys skaito savo pjesę „Afalina“

Vytautas Balsys skaito savo pjesę „Afalina“

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į susitikimus su kūrėjais

Pasibaigus vasaros šurmuliui, Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia palangiškius ir miesto svečius į jaukius rudens ir žiemos vakarus burmistro namuose. Visi norintys galės ne tik pabendrauti su kūrėjais ir susipažinti su naujausia jų kūryba, bet ir pasiklausyti muzikos, tarpukario romansų, sudalyvauti namų teatre.

Rugsėjo 24 d. 18 val. muziejus, kartu su Dramų skaitymo draugija Palangoje, pakvies į pirmąjį vakarą-susitikimą su Vytautu Balsiu. Daugelis šį gerai žinomą menininką pažįsta kaip teatro ir kino režisierių, rašytoją, aktorių, tačiau tarp daugelio jo talentų yra literatūra – jis rašo eiles, apysakas, pjeses.

Žiūrovai ir skaitytojai šį menininką atpažįsta iš jo personažų originalumo, netikėtų siužeto viražų, juos žavi ir džiugina jo kūrybingumas, temų ir žanrų įvairovė.

Vytautas Balsys pristatys savo 2018 metais sukurtą tragikomediją „Afalina“.

Renginys vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palangoje.

  • Rugsėjo 24 d.  nuo 18:00
2020-09-24 18:00 2020-09-24 18:00 Europe/Vilnius Vytautas Balsys skaito savo pjesę „Afalina“ Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į susitikimus su kūrėjais Pasibaigus vasaros šurmuliui, Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia palangiškius ir miesto svečius į jaukius rudens ir žiemos vakarus burmistro namuose. Visi norintys galės ne tik pabendrauti su kūrėjais ir susipažinti su... --- //www.palangatic.lt/renginys/vytautas-balsys-skaito-savo-pjese-afalina/date-20200924/ Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus, Vytauto g. 23A, Palanga, Palangoje