Vladas Bagdonas „Žvilgsnis pro langą“

Vladas Bagdonas „Žvilgsnis pro langą“

Liepos 23 d. VLADAS BAGDONAS „ Žvilgsnis pro langą“
Kviečia tradicinis – kasmetinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2019 m.“
Retai Lietuvoje viešintis, bet mylimas ir pasiilgtas Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius VLADAS BAGDONAS surengs koncertą visiems savo kūrybos gerbėjams. Tai reta proga pamatyti ir išgirsti aktorių, kurio milžiniškas indėlis į Lietuvos teatro istoriją yra įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija.
Nuo 1970-ųjų Vladas Bagdonas Lietuvos scenoje įkūnijo legendinius vaidmenis: Daukantą, Pirosmanį, Otelą, Faustą, Zorbą, bendradarbiavo su režisieriais: Dalia Tamulevičiūte, Jonu Vaitkumi, Eimuntu Nekrošiumi. Pastaruoju metu aktorius daug dirba – vaidina teatre ir filmuojasi – Rusijoje. Už pagrindinį vaidmenį Pavelo Lungino filme „Dirigentas“ tarptautiniame Šanchajaus kino festivalyje buvo pripažintas geriausiu aktoriumi. Savo asmeniu Vladas Bagdonas simbolizuoja aukštos klasės aktorystę, o populiarumą Rusijoje kukliai aiškina tik rusų kalbos mokėjimu ir pažintimis; nedarbą Lietuvoje – asmeniniais trūkumais: „Išsisėmiau, nusibodau“.
Koncerte išgirsite senų, laiko patikrintų dainų bei naujų, dar negirdėtų kūrinių, atliekamų giliu, sodriu, hipnotizuojančiu Vlado Bagdono tembru.

  • 2019-07-23  nuo 20:00
2019-07-23 20:00 2019-07-23 20:00 Europe/Vilnius Vladas Bagdonas „Žvilgsnis pro langą“ Liepos 23 d. VLADAS BAGDONAS „ Žvilgsnis pro langą“ Kviečia tradicinis – kasmetinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2019 m.“ Retai Lietuvoje viešintis, bet mylimas ir pasiilgtas Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius VLADAS BAGDONAS surengs koncertą visiems savo kūrybos gerbėjams. Tai reta proga... --- //www.palangatic.lt/renginys/vladas-bagdonas-zvilgsnis-pro-langa/date-20190723/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 11.00 - 16.00