VIVIANE canta PIAF (Portugalija)

VIVIANE canta PIAF (Portugalija)

Edith Piaf repertuaro dainos

VIVIANE / vokalas
TÓ VIEGAS / akustinė gitara
JOÃO VITORINO / elektrinė guitara
FILIPE VALENTIM / klavišiniai
JOÃO GENTIL / akordeonas
BRUNO VÍTOR / kontrabosas

Jei Žemėje nebūtų Paryžiaus, pasaulis būtų našlaitis! Paryžius – tai miestas gundytojas, kur, kaip sakoma, galima įsimylėti ir stulpą, miestas, gebantis kasdienybę paskandinti kabareto siautulyje, flirtuojantis šansonais ir šlovinantis nuodėmingai malonų meną gyventi...

Penktą kartą Lietuvoje viešėsianti ekspresyvioji portugalų atlikėja Viviane, muzikos gerbėjų pamilta už savo unikaliai suplaktą fado mediterraneo, tango, prancūziškų melodijų ir džiazo kokteilį, įsuks į amą atimančių chanson français verpetą, numargintą subtiliais portugališkais potėpiais.

Prabangios, emociškai nubloškiančios, virtuoziškai atliekamos prancūzų scenos legendos Editos Piaf interpretacijos iš Viviane mikrofono privers mus gerai valandai apmirti ir nupleventi į bohemišką kabareto prietemą, spalvingus Paryžiaus skersgatvius, slaptas įsimylėjėlių vieteles...

Patirsime kutenantį atpažinimo jaudulį, nuskambėjus ne kartą girdėtai klasikai:  „Padam… Padam…“, „L’accordeoniste“, „Non, Je Ne Regrette Rien“, „Milord“ ir, žinoma, „La Vie En Rose“ bei daugelį kitų Editos Piaf dainų.

Dedamės rožinius akinius ir plevename su Viviane į svaigųjį Monmartrą, nes neverta gardesnio gyvenimo gurkšnio atidėlioti rytojui!

Viviane gimė Pietų Prancūzijoje, kur gyveno iki paauglystės, o jos namuose nuolatos skambėjo didžiųjų Prancūzų vardų atliekamos dainos. Edita Piaf buvo vieną jų, palikusi Viviane muzikinėje karjeroje nemenką įspaudą.

2017-aisiais daina „La Vie En Rose“ atšventė savo 70-metį. Ši sukaktis įkvėpė charizmatiškąją Viviane paruošti koncertinę programą, kuri itin įtaigiai atskleidžia kraują stingdančią dainininkės balso spalvų gamą.

Dainų skambesį švelniai apgobs akordeonas ir João Gentil, akustinė gitara ir Tó Viegas, elektrinė gitara ir João Vitorino, klavišiniai ir Filipe Valentim, kontrabosas ir Bruno Vítor.

  • 2019-03-09  nuo 19:00
2019-03-09 19:00 2019-03-09 19:00 Europe/Vilnius VIVIANE canta PIAF (Portugalija) Edith Piaf repertuaro dainos VIVIANE / vokalas TÓ VIEGAS / akustinė gitara JOÃO VITORINO / elektrinė guitara FILIPE VALENTIM / klavišiniai JOÃO GENTIL / akordeonas BRUNO VÍTOR / kontrabosas Jei Žemėje nebūtų Paryžiaus, pasaulis būtų našlaitis! Paryžius – tai miestas... --- //www.palangatic.lt/renginys/viviane-canta-piaf-portugalija/date-20190309/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 21.20
  • Plačiau
Daugiau informacijos
Kiti koncertai