Vilnos magija

Vilnos magija

Vilnos vėlimas atrastas jau seniai, tačiau iki šių laikų ši vėlimo technika nėra užmiršta. Tai viena seniausių neaustinių medžiagos formų, kuriai pasigaminti nereikia naudoti jokių rišamųjų elementų, tik mechaninio darbo, karščio ir vandens. Ir rezultatas garantuotas - tvirtas vilnos pluoštas.

Vėlimo procesas nėra labai sudėtingas, tačiau reikalaujantis laiko, kantrybės ir, be abejo, šiek tiek kūrybinio polėkio. O juk sukurti kažką gražaus savo rankomis – tai galimybė papasakoti istoriją, pasidalinti įspūdžiais, nuotaika.

Kviečiame ateiti į vėlimo šlapiuoju būdu pamokėlę ir savo rankomis prisiliesti prie mažo stebuklo gimimo, kai iš nedidelės vilnos sruogos, vandens ir mylinčių rankų prisilietimo gimsta meno kūrinys. Užsiėmimo metu galėsite išbandyti tradicinį vilnos vėlimą karštu vandeniu ir muilu, išmoksite plokštuminio vėlimo. Pamatysite keletą veltinio gėlių pavyzdžių, panagrinėsim, kaip jos padarytos ir pačios padarysite vieną iš jūsų pageidaujamų gėlių. Nuveltas gėles galėsite naudoti sagėms ar kitų gaminių dekoravimui.

Nors tai atrodo taip paprasta, bet patys velti daiktai pribloškia ne vieną. Ateikite įsitikinti, kad ir Jūs tai galite ir pasigaminsite unikalų darbelį.

Visomis reikiamomis medžiagomis aprūpinsime. Su savimi turėkite tik rankšluostį.

Užsiėmimus veda mokytoja Lijana Krapikienė.

Data: 2018 m. gegužės 9 dieną
Laikas: 18 – 20 val.
Vieta: Virbališkės takas 3 Palanga (reklaminė iškaba NT Komanda)
Užsiėmimo kaina: 10 Eur.
Būtina registracija: http://tiny.lt/r7vhfw
Informacija pasiteiravimui: 8 676 32718

  • 2018-05-09  18:00 - 20:00
2018-05-09 18:00 2018-05-09 20:00 Europe/Vilnius Vilnos magija Vilnos vėlimas atrastas jau seniai, tačiau iki šių laikų ši vėlimo technika nėra užmiršta. Tai viena seniausių neaustinių medžiagos formų, kuriai pasigaminti nereikia naudoti jokių rišamųjų elementų, tik mechaninio darbo, karščio ir vandens. Ir rezultatas garantuotas - tvirtas vilnos pluoštas.... --- //www.palangatic.lt/renginys/vilnos-magija/date-20180509/ Palangos
Kiti kiti renginiai