Viliaus Kočiubaičio knygos „Gydytojai miršta kitaip“ pristatymas

Viliaus Kočiubaičio knygos „Gydytojai miršta kitaip“ pristatymas

Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla Palangos gyventojus ir miesto svečius kviečia į susitikimą su gydytoju, rašytoju Viliumi Kočiubaičiu ir jo naujausios knygos „Gydytojai miršta kitaip“ pristatymą.
 
Kokie santykiai tarp gydytojo ir paciento sergančioje, vartotojiškoje visuomenėje? Ką iš tikrųjų išgyvena gydytojai, kai ne tik ligos, skausmas, kančia, mirtis, bet nuopuolis, skurdas, agresija bei smurtas tampa neišvengiama kasdienybe? Naujausia gydytojo knyga yra tikras „medicininis realizmas“.
 
Iš pirmo žvilgsnio šie pasakojimai gali pasirodyti keisti ir išgalvoti, tačiau tai būtent tas atvejis, kai tikrovė – niūri ir žiauri – yra dar keistesnė už fantazijas. Šie kūriniai grįsti ilgamete asmenine gydytojo darbo patirtimi ir pasižymi didele menine įtaiga. Apie mums nematomą gyvenimo realybės pusę ir kviesime pasikalbėti susitikimo metu.
 
Renginyje dalyvauja autorius Vilius Kočiubaitis, moderuoja Birutė Skaisgirienė.
 
Renginio metu bus galimybė įsigyti naujausią V. Kočiubaičio knygą ir papuošti ją autoriaus autografu.
 
Organizatoriai
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
  • 2021-07-31  nuo 18:00
2021-07-31 18:00 2021-07-31 18:00 Europe/Vilnius Viliaus Kočiubaičio knygos „Gydytojai miršta kitaip“ pristatymas Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla Palangos gyventojus ir miesto svečius kviečia į susitikimą su gydytoju, rašytoju Viliumi Kočiubaičiu ir jo naujausios knygos „Gydytojai miršta kitaip“ pristatymą.   Kokie santykiai tarp gydytojo ir paciento sergančioje, vartotojiškoje visuomenėje? Ką... --- //www.palangatic.lt/renginys/viliaus-kociubaicio-knygos-gydytojai-mirsta-kitaip-pristatymas/date-20210731/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai