Vidmanto Valiušaičio naujausių knygų pristatymas

Vidmanto Valiušaičio naujausių knygų pristatymas

Balandžio 4 d., 17 val. Palangos viešojoje bibliotekoje vyks knygų „Ponia iš Venecijos tavernos. „Mūsiškiai“ ir kiti prašalaičiai savojoje istorijoje“ ir „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių" pristatymai. Renginyje dalyvaus žurnalistas Valdas Vasiliauskas ir leidyklos „Žara" direktorė Ramutė Žandarienė.

Knyga „Ponia iš Venecijos tavernos. „Mūsiškiai“ ir kiti prašalaičiai savojoje istorijoje“, kurią išleido leidykla „Žara“, parengta įvairių autoriaus publikacijų istorinėmis temomis pagrindu. Leidinyje nagrinėjami 1940–1941 metų tragiški įvykiai Lietuvoje, pateikiamas mūsų šalies ir Europos istorinis kontekstas, analizuojamos istorinių patirčių sąsajos su dabartimi.

Knyga „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių“, skirta dr. Augustinui Idzeliui (1942–2018). Joje publikuojami Vidmanto Valiušaičio per dešimtmetį parengti pokalbiai su išeivijos istoriku, teisininku ir geografu Augustinu Idzeliu, papildyti gausiais istoriniais šaltiniais, iliustracijomis ir dokumentine medžiaga.

Kviečiame apsilankyti!

  • 2019-04-04  nuo 17:00
2019-04-04 17:00 2019-04-04 17:00 Europe/Vilnius Vidmanto Valiušaičio naujausių knygų pristatymas Balandžio 4 d., 17 val. Palangos viešojoje bibliotekoje vyks knygų „Ponia iš Venecijos tavernos. „Mūsiškiai“ ir kiti prašalaičiai savojoje istorijoje“ ir „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių" pristatymai. Renginyje dalyvaus žurnalistas Valdas Vasiliauskas ir leidyklos... --- //www.palangatic.lt/renginys/vidmanto-valiusaicio-naujausiu-knygu-pristatymas/date-20190404/ Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 61, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai