Vera Brežneva

Vera Brežneva

Rugpjūčio 19 d. Palangos koncertų salėje savo pasirodymą surengs Vera Brežneva. Lietuvoje ji pristatys savo naujausią šou programą „V elementas“.

Nauja V. Brežnevos šou programa yra tokia pat konceptuali ir stilinga kaip ir ji pati. Keturios stichijos ir vienas penktasis elementas – Vera. „V elementas“ – tai daugiau nei koncertas. Ši nauja programa laužo bet kokius šablonus ir įsivaizdavimus apie tai, kaip turi atrodyti muzikinis šou. Gyvo garso euforija, susipindama su konceptualia choreografija, sukuria kažką visiškai naujo ir ypatingo. Jūsų laukia tikras meninis pasirodymas, kurio metu išgirsite visų laikų populiariausias atlikėjos dainas. Įtraukiantis muzikinis performansas iš karto panardins jus į nepakartojamą atmosferą. Tačiau svarbiausia – tai ypatinga atlikėjos energija, kuri apgaubia, užburia ir ilgai nepaleidžia.

  • Rugpjūčio 19 d.  nuo 20:00
2020-08-19 20:00 2020-08-19 20:00 Europe/Vilnius Vera Brežneva Rugpjūčio 19 d. Palangos koncertų salėje savo pasirodymą surengs Vera Brežneva. Lietuvoje ji pristatys savo naujausią šou programą „V elementas“. Nauja V. Brežnevos šou programa yra tokia pat konceptuali ir stilinga kaip ir ji pati. Keturios stichijos ir vienas penktasis elementas – Vera. „V... --- //www.palangatic.lt/renginys/vera-brezneva/date-20200819/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 35.35 - 60.60
  • Plačiau