Vėlyvieji pusryčiai izraelietiškai su Urte DerVynas @Oldman

Vėlyvieji pusryčiai izraelietiškai su Urte DerVynas @Oldman

Nuo gardžiai Rytais kvepiančios šakšuka kiaušinienės, humuso iki gerai pažįstamos silkės ar kuskusu kimšto viščiuko. Ką žinote apie Izraelio virtuvę?

Lėtai ir neskubant sekmadienį kviečiame į restoraną „Oldman“ jos ne tik pažinti, bet ir pasimėgauti pasaulio ragautojus jau spėjusiais pavergti izraelietiškais patiekalais.

Izraelietiškų vėlyvųjų pusryčių meniu kartu su „Oldman“ komanda kūrė žinoma maisto tinklaraštininkė ir restoranų konsultantė Urtė Mikelevičiūtė (www.dervynas.lt).

Urtė Mikelevičiūtė – restoranų konsultantė, tinklaraštininkė ir gastronomijos dėstytoja. Ji jau nuo 2012 metų skleidžia maisto ir gėrimų kultūros edukaciją savo tinklaraštyje, kaip nepriklausoma žurnalistė rašydama į įvairius žurnalus bei internetinius portalus, o paskutiniais metais ir socialinėje erdvėje Instagram (@urte_dervynas). Gastronomija ir kelionės – tai pagrindinės temos, kurias gvildena moteris. Viena iš jos mėgstamų šalių – Izraelis ir žavinga jo virtuvė.

//

Šie pusryčiai – vienas iš „Izraelio kultūros dienų Palangoje“ renginių, kuriuos inicijuoja kultūros pievos „I Love Palanga“ komanda. Antrus metus vykstantis renginių ciklas šiemet apima Izraelio muziką, kiną, literatūrą ir gastronomiją.
Projektas iš dalies finansuojamas ir rengiamas bendradarbiaujant su Izraelio ambasada Lietuvoje, Palangos miesto savivaldybe bei Lietuvos kultūros taryba.

Gastronominio susitikimo partneris - restoranas „Oldman“.

//

Vietas rezervuokite:
soc. medijos tinklų pagalba, telefonu +37061130144
arba el.paštu info@oldman.lt

  • 2019-08-11  nuo 12:00
2019-08-11 12:00 2019-08-11 12:00 Europe/Vilnius Vėlyvieji pusryčiai izraelietiškai su Urte DerVynas @Oldman Nuo gardžiai Rytais kvepiančios šakšuka kiaušinienės, humuso iki gerai pažįstamos silkės ar kuskusu kimšto viščiuko. Ką žinote apie Izraelio virtuvę? Lėtai ir neskubant sekmadienį kviečiame į restoraną „Oldman“ jos ne tik pažinti, bet ir pasimėgauti pasaulio ragautojus jau spėjusiais pavergti... --- //www.palangatic.lt/renginys/velyvieji-pusryciai-izraelietiskai-su-urte-dervynas-oldman/date-20190811/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje