Vasaros žvaigždės

Vasaros žvaigždės

Š.m. rugpjūčio 24 diena Palangai taps ypatinga. Tą šeštadienį garsiame Lietuvos kurorte rinksis didelis būrys ,,žvaigždžių‘‘ tai:

MERŪNAS

GINTARĖ JAUTAKAITĖ

OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS

ONA KOLOBOVAITĖ ir

LIUDAS MIKALAUSKAS

Visi jie dalyvaus koncerte

VASAROS ŽVAIGŽDĖS

Šis koncertas vyks Palangos koncertų salėje.

Koncertas bus tarsi atsisveikinimo preliudija su besibaigiančia vasara. Dar šiek tiek ir ... vasara baigsis. Tai bus puikus muzikinis akordas visiems, kurie susirinks į Palangą palydėti praeinančios vasaros.

Na, o tie, kurie apsilankys šiame koncerte, bus ne vieni. Kartu su jais bus visas būrys ,,Žvaigždžių‘‘.

Ir sunku, net įsivaizduoti, kuri ,,žvaigždė‘‘ spindės labiau: ar MERŪNAS, kuris su Kauno simfoniniu orkestru sugeba pakerėti Berlyno filharmonijoje susirinkusius žiūrovus, ar ONA KOLOBOVAITĖ, kuri savo ,,angelišku‘‘ balsu ir išvaizda pavergia savo žiūrovus. O gal OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS, kuris televizijos konkurse visus paguldo ,,ant menčių‘‘. O kur dar ,,Triumfo arkos‘‘ laimėtojas LIUDAS MIKALAUSKAS, kuris vienas sugeba ,,pajungti‘‘ visą minią ir nusivesti paskui save į ,,pasaulio kraštą‘‘. Bet juk palaukite – tą vakarą scenoje pasirodys ir vakaro staigmena - GINTARĖ JAUTAKAITĖ, kuri vienintelė iš Lietuvos atlikėjų gali pasigirti SONY firmoje išleistu soliniu albumu.

Na, jau turbūt supratote, kad rinktis teks Jums. Tačiau, kad galėtumėte RINKTIS, reikės padėti ir pastangų. Mažiausia ką galite padaryti – nedelsiant įsigyti bilietą. Ar manote, kad suvėlavę galėsite jų gauti?

  • 2019-08-24  nuo 20:00
2019-08-24 20:00 2019-08-24 20:00 Europe/Vilnius Vasaros žvaigždės Š.m. rugpjūčio 24 diena Palangai taps ypatinga. Tą šeštadienį garsiame Lietuvos kurorte rinksis didelis būrys ,,žvaigždžių‘‘ tai: MERŪNAS GINTARĖ JAUTAKAITĖ OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS ONA KOLOBOVAITĖ ir LIUDAS MIKALAUSKAS Visi jie dalyvaus koncerte VASAROS ŽVAIGŽDĖS... --- //www.palangatic.lt/renginys/vasaros-zvaigzdes/date-20190824/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 22.80 - 32.80
  • Plačiau