Vasaros koncertas Palangos gintaro muziejaus terasoje

Vasaros koncertas Palangos gintaro muziejaus terasoje

VASAROS KONCERTAS TERASOJE*

ITALIJA-ISPANIJA-LIETUVA

Rugpjūčio 4 d., antradienis, 20 val. 2020

Palangos Gintaro muziejaus terasa, Vytauto g. 17, Palanga

Atlikėjai: Aistė Širvinskaitė, sopranas, Donato Ravini, tenoras (Italija), Rūta Blaškytė, fortepijonas

Programoje: Albeniz, Tosti, Granados, Bovio, Di Capua, Leoncavallo, Lorca ir kitų nemirtingų autorių kūriniaiI

Italija atvyksta į Palangą

Džiaugiamės galėdami pakviesti jus į vasaros koncertą Palangos gintaro muziejaus terasoje!
Tarptautinė artistų trupė yra solistai Aistė Širvinskaitė ir Donato Ravini (Italija), pianistė Rūta Blaškytė ir prodiuserė, prodiuserė, vedėja Vigailė Karpavičiūtė, jie paruošė klasikinę programą. Įvertindamas rafinuotą Lietuvos publikos skonį renginio meno vadovas Donato Ravini pasirūpino programos koncepcija ir kūryba. Svaiginantys, energingi, švelnūs ir džiaugsmingi melodijų motyvai pamalonins klausytojų sielą.

„Be kultūros visuomenė miršta“, - sakė Pier Paolo Pasolini, žymus kino režisierius, poetas ir filosofas. Juk tiesa, kad sudėtingose gyvenimo situacijose ir kai mūsų gyvybei gresia pavojus, ne visada vaistai, kaukės ir medikai gali padėti, o muzika gali. Ji sukuria teigiamą mūsų organizmo ir minčių energiją.

Koncertas vyks Palangos gintaro muziejaus terasoje. Ak, koks nuostabus vakaras mūsų laukia! Kvepės parko medžiai, gėlės, užuosime jūrą, po karštos dienos galėsime mėgautis švytinčia, gydančia, raminančia muzika....
- - -
Bilietų kainos - nuo 15 eur. Bilietus įsigykite dabar bilietai.lt arba prieš renginį.

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/vasaros-koncertas-terasojeitalija-ispanija-lietuva-317424/

APIE ARTISTUS:

Donato Ravini vasarą mielai aplanko Baltijos pajūrį!

Donato mokėsi tarptautinėje G.Forzano operinio dainavimo akademijoje pas žymų Italijos baritoną, kino aktorių maestro Lino Puglisi. Stažavosi pas maestro Paolo Silveri ir kitus teatro ir kino mokytojus, tarp kurių yra Nobelio premijos laureatas Dario Fo, Silvano Agosti. Tenoras dainavo ir kūrė koncertuose su Italijos ir užsienio atlikėjais: Carlo Di Cristoforo, Antonio Pergolizzi, Alla Popova, An Sungmin, Ohgeon Yoon bei daugeliu kitų. Nuo 2015 m. D. Ravini nuolat koncertuoja Lietuvoje ir Latvijoje, dainavo akompanuojant Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro dirigentui maestro Martynui Staškui, atliko operos programą su primadona Joana Gedmintaite, scena dalinosi su dirigentais Robertu Bliškevičiumi ir Guntars Bernats, kvartetu “Archi Quartet”, pianistais Aleksandru Vizbaru, Rūta Blaškyte ir Linu Dužinsku. Artistas yra italų klasikinio, operos ir neapolietiško dainavimo atlikėjas, jo mokykla ir stilius kilęs iš italų belcanto, kurį perdavė jo mokytojai.

Klasiškas ir elegantiškas dainavimo būdas supažindina su kūrėjais, kurie gyveno belcanto epochoje ir auksiniame neapolietiškos dainos laikmetyje.

Donato taip pat yra koncertų idėjų ir meno vadovas, jis parengia ir pristato scenoje klasikinių programų koncepcijas.

Aistė Širvinskaitė, dabar ji palangiškė!

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) baigė magistrantūros studijas, mokėsi primadonos prof. Irenos Milkevičiūtės klasėje. Stažavosi Virgilijaus Noreikos vadovaujamoje operos studijoje prie LNOBT. Šiame teatre ji sukūrė vaidmenis Balio Dvariono „Dalioje“, Piotro Čaikovskio „Eugenijuje Onegine“, Giuseppe's Verdi „Aidoje“, Richardo Wagnerio „Valkirijoje“. Taip pat dainavo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pastatymuose – Johanno Strausso „Šikšnosparnis“ ir „Vienos kraujas“, Giacomo Puccini „Sesuo Angelika“. Nemažai koncertavo su senosios muzikos ansambliu „Musica humana“. Yra trio RAMuzika narė, koncertuoja Lietuvos valstybinės filharmonijos repertuaruose.

Rūta Blaškytė jautriai jaučia artisto nuotaikas ir tempą!

LNOBT septynerius metus ėjo akompaniatorės pareigas. Ji baigė magistrantūrą ir aspirantūrą LMTA, šiuo metu dirba Kauno muzikiniame teatre, taip pat akompaniatore Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos Dainavimo katedroje pas prof. Tomą Ladygą. Ji yra nuolatinė tarptautinio Pažaislio muzikos festivalio dalyvė, kuria koncertus su Donato Ravini. Kiekvienais metais kartu su kolegėmis trio RAMuzika narėmis paruošia vieną naują programą, kuri įtraukiama į Lietuvos valstybinės filharmonijos koncertų repertuarą.

  • 2020-08-04  nuo 20:00
2020-08-04 20:00 2020-08-04 20:00 Europe/Vilnius Vasaros koncertas Palangos gintaro muziejaus terasoje VASAROS KONCERTAS TERASOJE* ITALIJA-ISPANIJA-LIETUVA Rugpjūčio 4 d., antradienis, 20 val. 2020 Palangos Gintaro muziejaus terasa, Vytauto g. 17, Palanga Atlikėjai: Aistė Širvinskaitė, sopranas, Donato Ravini, tenoras (Italija), Rūta Blaškytė, fortepijonas Programoje: Albeniz, Tosti, Granados, Bovio, Di... --- //www.palangatic.lt/renginys/vasaros-koncertas-palangos-gintaro-muziejaus-terasoje/ Palangos gintaro muziejaus terasa, Vytauto g. 17, Palanga, Palangoje