Vasaros kino delikatesai: Alibi.com

Vasaros kino delikatesai: Alibi.com

ALIBI.COM

Gregas įkūrė sėkmingą startuolį „alibi.com” ir drauge su verslo partneriu Augustinu bei ekscentrišku asistentu Medžiu mėgaujasi klientų gausa, kurdami vis naujus scenarijus, dangstydami apgaudinėtojų slaptas užgaidas. Vienas po kito plaukia užsakymai, sąskaitą pildo pinigai, o Gregas dar ir sutinka gražuolę Flo – savo svajonių moterį. Žinodamas, jog sužadėtinė negali pakęsti melo, Gregas apsimeta stiuardu, tačiau reikalai pradeda slysti iš rankų, kuomet jis susipažįsta su būsimu uošviu, kuris pasirodo besąs jo klientas.

Apgavystė seka apgavystę ir netikėtai visa šeima atsiduria viename viešbutyje Prancūzijos Rivjeroje. Gregui teks ne tik išnarplioti melo pinkles, bet ir pateikti gerą alibi nuoširdžiai meilei.

Komedija „Alibi.com” Prancūzijoje sulaukė didžiulės sėkmės – filmą pamatė 3,4 milijono žiūrovų.

Režisierius:
Philippe Lacheau

Vaidina:
Philippe Lacheau („Lenktynės su savimi”, „Paryžius bet kokia kaina”)
Elodie Fontan („(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės”)
Nathalie Baye („Tai tik pasaulio pabaiga”, „Pagauk, jei gali”, „Prancūziška apgaulė”)�
Didier Bourdon („Geri metai”, „Fanfanas Tulpė”)


Trukmė: 90 min.
Prancūzija
Prancūzų kalba, lietuviški subtitrai

Amžiaus cenzas – N16

  • 2019-07-14  nuo 22:00
2019-07-14 22:00 2019-07-14 22:00 Europe/Vilnius Vasaros kino delikatesai: Alibi.com ALIBI.COM Gregas įkūrė sėkmingą startuolį „ alibi.com ” ir drauge su verslo partneriu Augustinu bei ekscentrišku asistentu Medžiu mėgaujasi klientų gausa, kurdami vis naujus scenarijus, dangstydami apgaudinėtojų slaptas užgaidas. Vienas po kito plaukia užsakymai, sąskaitą pildo pinigai, o Gregas dar ir sutinka gražuolę... --- //www.palangatic.lt/renginys/vasaros-kino-delikatesai-alibi-com/date-20190714/ Kultūros pieva „I Love Palanga“, Vytauto g. 39A, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai