Vasariškų istorijų skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Vasariškų istorijų skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Liepos 17 d. 11 val. kviečiame į trumpų istorijų skaitymus ir kūrybines dirbtuves Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palanga).
Jaukiai įsitaisę galėsite pasiklausyti knygose aprašytų pačių įdomiausių istorijų apie vasarą, jūrą, upes ir jų gyventojus. Dirbtuvėse visus kviesime pasitelkti savo kūrybiškumą, fantaziją ir drauge su kitais dalyviais kurti vieną bendrą piešinį. Jį planuojame pildyti visą vasarą kūrybinių dirbtuvių metu.
Edukacija skirta vaikams nuo šešerių metų, šeimoms.
SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus.
  • 2021-07-17
2021-07-17 2021-07-17 Europe/Vilnius Vasariškų istorijų skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje Liepos 17 d. 11 val. kviečiame į trumpų istorijų skaitymus ir kūrybines dirbtuves Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palanga). Jaukiai įsitaisę galėsite pasiklausyti knygose aprašytų pačių įdomiausių istorijų apie vasarą, jūrą, upes ir jų gyventojus. Dirbtuvėse visus... --- //www.palangatic.lt/renginys/vasarisku-istoriju-skaitymai-ir-kurybines-dirbtuves-palangos-vasaros-skaitykloje-1/date-20210717/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje