Valerij Meladze

Valerij Meladze

Valerijus Meladze sugrįžta į Lietuvą su didele soline programa. Vasario 22 d. Palangoje, skambės kaip gerai žinomi ir visiem pamėgti kūriniai, taip ir nauji hitai.

Romantiškas ir temperamentingas, inteligentiškas ir santūrus – toks yra šis dainininkas. Ne veltui jį vadina paskutiniuoju romantiku. Kiekviena V. Meladzės daina – tai atskira istorija apie meilę. Iš šių istorijų – šviesių ir su liūdesio prieskoniu, dramatiškų ir širdies gelmes paliečiančių – austas visas atlikėjo pasirodymas. „Meilė – tai toks jausmas, be kurio žmogus neturėtų gyventi. Meilė būna labai skirtinga – abipusė ir be atsako, saldi ir karti. Visos mano dainos yra apie tai ir, jeigu nebūtų meilės, matyt, nebūtų sukurta nė viena mano daina“, – sako V. Meladzė.

Reto tembro ir plataus diapazono balsu apdovanotas atlikėjas paperka milijonus gerbėjų ne tik savo išskirtiniu balsu, bet ir melodingomis ir išmintingais tekstais persmelktomis dainomis, kurias jam nuo pat karjeros pradžios rašo jo brolis Konstantinas Meladzė.

  • 2019-02-22  nuo 20:00
2019-02-22 20:00 2019-02-22 20:00 Europe/Vilnius Valerij Meladze Valerijus Meladze sugrįžta į Lietuvą su didele soline programa. Vasario 22 d. Palangoje, skambės kaip gerai žinomi ir visiem pamėgti kūriniai, taip ir nauji hitai. Romantiškas ir temperamentingas, inteligentiškas ir santūrus – toks yra šis dainininkas. Ne veltui jį vadina paskutiniuoju romantiku. Kiekviena V.... --- //www.palangatic.lt/renginys/valerij-meladze/date-20190222/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 25.00 - 70.00
  • Plačiau