Vaidas Baumila

Vaidas Baumila

Vienas ryškiausių pastarojo meto šalies atlikėjų Vaidas Baumila skelbia koncertą. Vasario 12 d. Palangos koncertų salėje jis surengs įsimintiną vakarą, kurio metu pristatys garsiausius savo kūrinius ir dar niekur neskambėjusias naujas dainas.

Per daugelį metų scenoje žinomas dainininkas savo muzikiniame bagaže sukaupė ne vieną hitą, kurie Palangos koncertų salėje skambės kartu su grupe. „Kunigunda“, „Ant mašinos stogo“, „Myliu“, „Milijonai“ – tai tik dalis dainų, kurias Vaidas žada atlikti būsimame koncerte. Pajūrio kurorte atlikėjas pristatys ir ne vieną naują kūrinį, kurie skambės pirmą kartą.

„Labai džiaugiuosi sėkmingais metais, džiaugiuosi, kad su kolegomis muzikantais susivienijome ir kūrėme muziką visiškai negalvodami apie sėkmę ar nesėkmę, o tik apie tai, kad yra gera tai daryti. Parašėme daug kūrinių ir tie kūriniai kažkaip realizavosi bei atnešė mums sėkmę. Smagu, kad galėsime savo kūryba pasidalinti su klausytojais Palangoje“, – kviesdamas į būsimą koncertą džiaugiasi Vaidas.

Energingas, jaukus ir pozityviai nuteikiantis – taip galima apibūdinti vasario 12 d. įvyksiantį išskirtinį V. Baumilos koncertą.

  • Vasario 12 d.  nuo 19:00
2022-02-12 19:00 2022-02-12 19:00 Europe/Vilnius Vaidas Baumila Vienas ryškiausių pastarojo meto šalies atlikėjų Vaidas Baumila skelbia koncertą. Vasario 12 d. Palangos koncertų salėje jis surengs įsimintiną vakarą, kurio metu pristatys garsiausius savo kūrinius ir dar niekur neskambėjusias naujas dainas. Per daugelį metų scenoje žinomas dainininkas savo muzikiniame bagaže sukaupė ne... --- //www.palangatic.lt/renginys/vaidas-baumila/date-20220212/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 24.24 - 39.39