Vadovo įrankių dėžė. Kaip tapti tikrai geru ir efektyviu vadovu.

Vadovo įrankių dėžė. Kaip tapti tikrai geru ir efektyviu vadovu.

Apie tai, kaip pasiekti geriausią rezultatą ir išgyventi.
Pilnos darbo dienos trukmės mokymai su Sauliumi Jovaišu

SPECIALI KAINA ČIA:
vadovavimas.lt/atvirieji-mokymai/vadovo-irankiu-deze-kaip-tapti-tikrai-geru-ir-efektyviu-vadovu-palangoje-2019-balandzio-men

Kiekvienas darbuotojas naudojasi jo darbui atlikti reikalingais instrumentais. Kai kas atsuktuvais ir plaktukais, kai kas drelėmis ar teptukais. Ar teko matyti, kaip gailiai, negrabiai ir juokingai atrodo žmogus, nemokantis naudotis savo darbo instrumentu? Tikrai nenorėtumėte, kad toks darbininkas darytų remontą jūsų namuose.

O kaip su vadovais? Kokių instrumentų, gebėjimų, žinių reikia šiuolaikiniam vadovui, kad galėtų siekti gerų rezultatų? Ar ką nors lemia gerai įrengta darbo vieta ar geras automobilis? Greičiausiai daug svarbiau mokėti dirbti su savimi, savo laiku ir savo gebėjimais, su darbuotojų užduotimis, delegavimu, ugdymu ir tikslų kėlimu. Su įmonės vizija ir misija, bet sugebėti iš to gauti naudos.

Jūs gi žinote – kas, jei ne jūs, kada jei ne dabar?

Specialus visos dienos seminaras vadovams apie tai, kaip padaryti dar daugiau ir dar geriau

Apie ką visa tai:
1. Laiko planavimas
Kaip vadovui paskirstyti savo laiką ir kam skirti prioritetus. Ir kaip nustoti dirbti po 14 valandų per parą?

2. Užduoties formulavimas ir įvykdymo užtikrinimas
Kodėl norisi kaip geriau, o išeina kaip visada? Ar tikrai darbuotojas supranta, ko iš jo norima ir kaip tą patikrinti? Kaip padaryti, kad ne tik suprastų, bet ir patikėtų bei padarytų?

3. Tikslai ir jų perteikimas darbuotojams
Ar darbuotojai nepasiklysta procesuose? Užuot kūrę vertę įmonei, užsiima išgyvenimo strategija? Kaip iškelti tokius tikslus, kad pažadintų ir neleistų užmigti?

4. Delegavimo iššūkiai ir kaip juos įveikti
O gal geriau pačiam? Deja, darbų ir atsakomybių delegavimas neišvengiamas, jei norite judėti toliau ir augti sparčiau. Kaip pasitikėti ir patikėti?

5. Darbuotojų ugdymas
Niekas negimė mokėdamas. Iš kur pasisemti tiek kantrybės ir kaip atleisti klaidas?

6. Vizija, misija ir strategija. Kaip iš to gauti naudos?
Lyg ir visi žinome, turime ir atsimename. Tačiau ar panaudojame? O jei panaudojame, ar gauname naudos?

7. Kaip pasikeis organizacija, jei pasikeisiu aš?
Darbuotojai kaip vaikai - labiau tiki pavyzdžiu, nei žodžiais. Ką galiu pakeisti savyje, kad pasikeistų mano organizacija?

  • 2019-04-11  10:00 - 17:00
2019-04-11 10:00 2019-04-11 17:00 Europe/Vilnius Vadovo įrankių dėžė. Kaip tapti tikrai geru ir efektyviu vadovu. Apie tai, kaip pasiekti geriausią rezultatą ir išgyventi. Pilnos darbo dienos trukmės mokymai su Sauliumi Jovaišu SPECIALI KAINA ČIA: vadovavimas.lt/atvirieji-mokymai/vadovo-irankiu-deze-kaip-tapti-tikrai-geru-ir-efektyviu-vadovu-palangoje-2019-balandzio-men Kiekvienas darbuotojas naudojasi jo darbui atlikti... --- //www.palangatic.lt/renginys/vadovo-irankiu-deze-kaip-tapti-tikrai-geru-ir-efektyviu-vadovu/date-20190411/ Viešbutis „Gabija“, Vytauto g. 40, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai