Užgavėnių šventė

Užgavėnių šventė

Mielieji, išvykime žiemą, prisišaukime pavasarį Palangoje drauge !
Lietuvoje Užgavėnės švenčiamos centrinėse miestų aikštėse. Tad susitinkame Palangos centrinėje miesto aikštėje vasario 28 d. (antradienį) 17:00 val.

Tikima, kad jei per Užgavėnes gerai ir sočiai valgysi, būsi sotus ir stiprus visus metus. Pačiais skaniausiais blynais vaišins "Onorė" šefas Bernardas Anužis su komanda.

Kaukės ir persirenginėjimas - vienas pagrindinių užgavėnių šventės atributų. Svarbiausia, kad Užgavėnių drabužis nebūtų kasdieninis. Tad kviečiame visus tą dieną slapčiomis apsitaisyti "Žydais", "Čigonais", "Arkliais", "Ožiais"...

Turėsime patį tikriausią storą lašininį ir liesą kanapinį. Deginsim lauže vaisingumo dievybę - Morę. Su ja išvarysime susikaupusį blogį, kartu ir įkyrėjusią žiemą.

Ar jau kaukės paruoštos ? Iki susitikimo vasario 28 d. 17:00 val., Palangos centrinėje aikštėje.

  • 2017-02-28
2017-02-28 2017-02-28 Europe/Vilnius Užgavėnių šventė Mielieji, išvykime žiemą, prisišaukime pavasarį Palangoje drauge ! Lietuvoje Užgavėnės švenčiamos centrinėse miestų aikštėse. Tad susitinkame Palangos centrinėje miesto aikštėje vasario 28 d. (antradienį) 17:00 val. Tikima, kad jei per Užgavėnes gerai ir sočiai valgysi, būsi sotus ir stiprus visus... --- //www.palangatic.lt/renginys/uzgaveniu-svente/date-20170228/ Palangos miesto centrinė aikštė, Vytauto g. 96A, Palanga, Palangoje Palangos kultūros ir jaunimo centras info@pkjc.lt
  • Palangos miesto centrinė aikštė
  • Vytauto g. 96A
  • Žemėlapis
  • Nemokamas
Daugiau informacijos
Panašūs renginiai