Trys karaliai Palangoje

Trys karaliai Palangoje

Trys karaliai aplankys Palangos miestą.

Trys Karaliai – šventė, kuria tradiciškai pasibaigia Kalėdinis laikotarpis. Palangiškiai ir miesto svečiai sausio 5 d. susitiks prie šventinės miesto eglės atsisveikinti su senaisiais metais. Čia atvyks ir trys karaliai, kurie palaimins visus atvykusius ir palinkės puikių 2020-ųjų metų.

Vidurdienį Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios. 13 val. visus palangiškius ir miesto svečius kviečiame sudalyvauti šventinėje eisenoje nuo Palangos bažnyčios iki Palangos miesto eglės, kuri puošia Grafų Tiškevičių alėją. 13.30 val. prasidės Trijų karalių šventė, kurioje taip pat dalyvaus Palangos kultūros ir jaunimo centro liaudiškų šokių kolektyvai „Bočiai“ bei „Banguolis“. Kartu smagiai šoksime, vaišinsimės arbata. Ateikime su šeimomis, vaikais, nes tik būryje yra linksma ir gera. Bus ir dovanų. Juk mus aplankys Trys karaliai.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio programą.
Dalyvaudami renginyje sutinkate būti filmuojami ir fotografuojami.

  • 2020-01-05  12:00 - 15:00
2020-01-05 12:00 2020-01-05 15:00 Europe/Vilnius Trys karaliai Palangoje Trys karaliai aplankys Palangos miestą. Trys Karaliai – šventė, kuria tradiciškai pasibaigia Kalėdinis laikotarpis. Palangiškiai ir miesto svečiai sausio 5 d. susitiks prie šventinės miesto eglės atsisveikinti su senaisiais metais. Čia atvyks ir trys karaliai, kurie palaimins visus atvykusius ir palinkės... --- //www.palangatic.lt/renginys/trys-karaliai-palangoje/date-20200105/ Grafų Tiškevičių alėja, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga, Palangoje