The Bad Tones albumo Is It Good Enough? pristatymas

The Bad Tones albumo Is It Good Enough? pristatymas

Liepos 11 dieną I Love Palanga pievoje pasirodys The Bad Tones – psichodelinio roko ketveriukė iš Latvijos. Čia grupė prisatys savo naujausią albumą „Is It Good Enough?“.

Tai – debiutinis grupės albumas, kurio sentimentalus ir lengvas skambesys, kupinas įvairių emocijų ir muzikinių struktūrų nukels klausytojus į jų svajonių pasaulį.

„Over Me“ – pirmas singlas iš būsimo grupės albumo: https://youtu.be/zp5cD220gTM

Nuo 2013 metų Latvijos muzikos scenoje aktyviai veikiančios ketveriukės, anksčiau žinomos „The Pink Elephant“ vardu, diskografijoje būsimas albumas „Is It Good Enough?“ bus ketvirtas grupės kūrybos rinkinys.

Savo klausytojų ratą sėkmingai buriantys daugumoje Europos šalių, kaimyninės šalies kūrėjai atpažįstami ir Lietuvoje. Surengę ne vieną koncertą mūsų šalyje, „The Bad Tones“ nariai scena dalinosi bei gerus ryšius iki šiol palaiko su grupėmis „Garbanotas“, „Arklio Galia“, „Abudu“ bei kitomis.

DAUGIAU APIE THE BAD TONES:
Facebook: http://bit.ly/2EqaqEa
Spotify: https://spoti.fi/2YJx4Pz
Instagram: http://bit.ly/2Wjbsfg
Youtube: http://bit.ly/2WXCTbP

Renginys nemokamas.

  • 2019-07-11  nuo 20:00
2019-07-11 20:00 2019-07-11 20:00 Europe/Vilnius The Bad Tones albumo Is It Good Enough? pristatymas Liepos 11 dieną I Love Palanga pievoje pasirodys The Bad Tones – psichodelinio roko ketveriukė iš Latvijos. Čia grupė prisatys savo naujausią albumą „Is It Good Enough?“. Tai – debiutinis grupės albumas, kurio sentimentalus ir lengvas skambesys, kupinas įvairių emocijų ir muzikinių struktūrų nukels... --- //www.palangatic.lt/renginys/the-bad-tones-albumo-is-it-good-enough-pristatymas/date-20190711/ Kultūros pieva „I Love Palanga“, Vytauto g. 39A, Palanga, Palangoje