Teminiai vakarai „Parko rančoje“ - Atostogų parke

Teminiai vakarai „Parko rančoje“ - Atostogų parke

Kiekvienos savaitės vakarą visi atvykę į „Parko rančą“ galės ne tik būti stebėtojais, bet ir nuotaikingų teminių renginių dalyviais. Puikus renginio vedėjas, skanus maistas, jauki aplinka, įvairiausi gėrimai – viskas jau paruošta.

Pirmadieniais – „Protų mūšiai“

Kiekvieną pirmadienį „Parko ranča“ kviečia varžytis „Protų mūšių“ dvikovose ir smagiai leisti laiką draugų būryje, – kviečiama pademonstruoti savo išmonę, pasitikrinti žinias, sužinoti dar negirdėtų faktų ir laimėti puikių prizų.

Antradieniais – smiginio vakarai

Išbandyti savo taiklumą ir gebėjimą susikoncentruoti kviečiama antradieniais „Parko rančoje“, kuris skelbiamas Smiginio vakaru! Smiginis – puiki pramoga, o profesionalams – ir azartiška sporto šaka. Smiginio taikinys padeda lavinti tiek rankos miklumą, tiek proto aštrumą, o varžantis su bičiuliais ar kolegomis dovanoja daug sportinio azarto.

Trečiadieniais – sportinis pokeris ir stalo žaidimai

Trečiadienis „Parko rančoje“ – tai sportinio pokerio ir stalo žaidimų vakaras. Sportinis pokeris yra puiki galimybė išbandyti savo kantrybę, šaltakraujiškumą ir pastabumą. Gera dozė adrenalino ir puikūs prizai laukia Jūsų! Norintieji ramesnių įspūdžių, teigiamų emocijų ir varžytinės konkurencijos savo jėgas trečiadieniais „Parko rančoje“ galės išbandyti pamėgtus stalo žaidimus. Tereikia geros nuotaikos ir šaunios kompanijos! Viskuo kitu bus pasirūpinta.

Ketvirtadieniais – karaokė

Muzikos mylėtojų laukiame ketvirtadieniais, nes kiekvieną savaitės ketvirtadienį „Parko rančoje“ vyks muzikalūs ir kartais triukšmingi karaokės vakarai. Puiki galimybė atskleisti ir pademonstruoti savo vokalinius gebėjimus ir palaikyti dainuojančius savus bičiulius. Balsingiausiems ir drąsiausiems dainininkams, žinoma, puikūs vakaro vedėjo prizai!

Penktadieniais – degustacijos

Penktadienio vakaras skirtas viskio ir alaus degustacijai. Degustacijos metu ekspertai pristatys šių gėrimų istoriją, gamybos procesus ir skonio savybes. Paragavę laiko patikrinto gėrimo ir specialiai vakarui kurtų BBQ patiekalų, keptais ant grilio, kiekvienas supras, kad vakaras buvo neeilinis.

 

Išankstinė registracija į renginius +370 601 60730

Staliukų rezervacija +370 610 00454

 

„Parko ranča“ – tai vieta, kurioje laikas leidžiamas puikiai, o valgoma itin gardžiai. Virtuvė „Parko rančoje“ veikia iki 2 valandos nakties, šokiai savaitgaliais – iki 4 valandos ryto. „Parko ranča“ įsikūrusi „Atostogų parke“ netoli rąstinių vilų. Čia pramogų užtenka visiems, nes „Parko rančoje“ – žaidimų automatai, smiginis, biliardo stalas, plačiaekraniai televizoriai, o svarbiausia – erdvi aikštelė šokiams iki ryto!

„Parko rančos“ meniu asortimentas – nuo išskirtinio skonio kepsnių, burgerių, dešrelių, patiekiamų itin didelėmis porcijomis iki to, kas džiugins ir mažuosius lankytojus. Aštrūs vištienos sparneliai BBQ padaže, naminiai bulvių traškučiai, sumuštiniai su naminiu majonezu, sūrio spurgos, ant grotelių keptos šlaunelės ir daug kitų patiekalų.

Daugiau informacijos: goo.gl/nbo2ea

  • 08.20 - 11.30
Kiti kiti renginiai