TEATRAS MI | Spektaklis BENDRI NUSIKALTIMAI

TEATRAS MI | Spektaklis BENDRI NUSIKALTIMAI

Kas aš? Ką aš? Tik svajonės liko, – spektaklyje užsisvajoja pagrindinė veikėja. Ji – aistringa ir svajinga moteris, sutikusi sparnuotą sielą supančioti bendru nusikaltimu su vyru.

Du vienas nuo kito priklausomi žmonės, tarsi krumpliaračiai sukasi anapus gėrio ir blogio. Šeiminė vyro (aktorius Jurgis Latonas) ir žmonos (aktorė Giedrė Grimalauskienė) drama virsta spektakliu, kurį jiems norisi išgyventi vis iš naujo. Teatras teatre. Dviejų žmonių santykiai atsiskleidžia apšviesti scenos prožektorių, jų liudininkais tampa kitas vyras (aktorius Paulius Briedis) ir žiūrovai, veiksmą stebintys tarsi pro svetainės durų rakto skylutę. Vyras ir žmona spektaklyje laužo žiūrovų kasdienybę ir su sprogstančia energija išstumia juos už įprastų visuomenės normų ribų. Paklauskite savęs, ar kada nors bijojote ko nors netekti taip stipriai, kad ryžtumėtės nusikaltimui? Tai kokia čia gali būt tiesa? – mintis nutraukia pagrindinė veikėja.

Spektaklio pjesę parašė dramaturgijos konkursų nugalėtojas, rašytojas Aidas Jurašius. Debiutuojančio Teatro MI režisieriaus Gintauto Andriuškevičiaus sukurtas spektaklis „Bendri nusikaltimai“ pasakoja istoriją apie žiaurų gailestį ir pasiaukojimą, dėl kurių meilė gali tęstis visą gyvenimą.

 

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami tel.: 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt

  • 2018-07-02  nuo 20:00
2018-07-02 20:00 2018-07-02 20:00 Europe/Vilnius TEATRAS MI | Spektaklis BENDRI NUSIKALTIMAI Kas aš? Ką aš? Tik svajonės liko, – spektaklyje užsisvajoja pagrindinė veikėja. Ji – aistringa ir svajinga moteris, sutikusi sparnuotą sielą supančioti bendru nusikaltimu su vyru. Du vienas nuo kito priklausomi žmonės, tarsi krumpliaračiai sukasi anapus gėrio ir blogio. Šeiminė vyro (aktorius Jurgis... --- //www.palangatic.lt/renginys/teatras-mi-spektaklis-bendri-nusikaltimai/date-20180702/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 12.00