Tapybos paroda „Multivitaminai“

Tapybos paroda „Multivitaminai“

"Ramybės" galerija šios vasaros pokarantininėje ekspozicijoje pristato tris autorius: galerijos senbuvę, Miglę Kosinskaitę ir du debiutantus – Onutę Juškienę (Vilnius) ir Peeter Krosmann (Kaunas-Tartu), tapytojus iš Lietuvos ir Estijos.

Ekspozicijoje "Multivitaminai pristatomi trijų menininkų darbai atstovauja tradicinės molbertinės tapybos žanrą, kažkuria prasme atspindintį visų Baltijos šalių mokyklas. Onutės Juškienės darbuose matome įdėmų, beveik meditacinį žvilgsnį į supančią aplinką, gamtos motyvus, jos ramus, realistinis braižas persipina su šiek tiek secesine, dekoratyvia maniera, spinduliuoja harmoniją ir meilę viskam, prie ko prisiliečia atsargiais teptuko potėpiais.

Peeter Krosmann irgi skelbia gyvenimo džiugesį, tik kiek ironišku kampu, per savo kulinarinius ir po to tapybinius opusus, kurie taip ir įvardinami ,,Gražaus gyvenimo kronikos”. Tai nedidelio formato tapybos darbų ciklas, gana dekoratyvus, šiaurietiškai santūrios estetikos ir kolorito.

Geros nuotaikos liniją pratęsia Miglė Kosinskaitė savo ryškiom, paradoksaliom, kartais makabriškom kompozicijom, prisodrintom devintojo dešimtmečio sintetinėm spalvom ir nenuspėjamais veikėjais.

Parodai "Simbiozė" šiuolaikinės autorinės juvelyrikos kūrinius pateikė juvelyrai Karolis Ro Černeckis, Tadas Deksnys, Dalius Ilginis, Ūla Gurgždienė, Vytautė Jankūnaitė, Dovilė Kondrašovaitė, Ernesta Statkutė Kerpienė, Karolina Šiburkytė,
Agnė Žaltauskaitė.

  • 06.18 - 07.12