Svingo karalienės „The Ditties“

Svingo karalienės „The Ditties“

Veronika Čičinskaitė-Golovanova - vokalas
Rūta Švipaitė-Pocė - vokalas
Ugnė Bakanauskaitė - vokalas
Dmitrij Golovanov - klavišiniai

Žavingosios svingo karalienės The Ditties atvyksta į Palangą! Ne šiaip atvyksta, o kviečia visus į stilingą, įstabų ir pašėlusiai svinguojantį vasaros vakarėlį Ramybės kultūros centre!

THE DITTIES – tai muzika atsklindanti iš laikų, kuomet flirtas buvo lėtas, o šokiai – greiti, kai pasaulis buvo truputį naivesnis ir jaunesnis nei šiandien, ir jam apdainuoti užteko trijų balsų harmonijos. Trigubas žavesys, trys nuostabūs balsai, darniai susiliejantys į sąskambius ir atgaivins pašėlusią svingo epochą, pakviesk visus pakeliauti laiku bei pajusti visagalį svingo muzikos kvaitulį, kuriame nėra nieko svarbesnio nei meilė ir romantika.
The Ditties žaismingumas, rafinuotumas, moteriška energija, elegancija, aistra ir profesionalumas pakerės kiekvieną ir neleis Jums ilgai pamiršti trijų divų, trijų nepakartojamų svingo karalienių.

  • 2019-06-15  nuo 19:00
2019-06-15 19:00 2019-06-15 19:00 Europe/Vilnius Svingo karalienės „The Ditties“ Veronika Čičinskaitė-Golovanova - vokalas Rūta Švipaitė-Pocė - vokalas Ugnė Bakanauskaitė - vokalas Dmitrij Golovanov - klavišiniai Žavingosios svingo karalienės The Ditties atvyksta į Palangą! Ne šiaip atvyksta, o kviečia visus į stilingą, įstabų ir pašėlusiai svinguojantį vasaros vakarėlį Ramybės... --- //www.palangatic.lt/renginys/svingo-karalienes-the-ditties/date-20190615/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 18.00
  • Plačiau