Svetimas, bet artimas: pokalbis apie Izraelio literatūrą

Svetimas, bet artimas: pokalbis apie Izraelio literatūrą

Kultūros pieva „I Love Palanga“ augina antrus metus besitęsiančią draugystę su Izraelio Ambasada Lietuvoje | Izraelis Lietuvoje, Palangos miesto savivaldybė bei Lietuvos kultūros taryba ir pristato renginių ciklą "Izraelio kultūros dienos Palangoje“, siūlantį susipažinti su spalvinga Izraelio kultūra per maistą, muziką, literatūrą ir kiną.

Liepos 25 d. kviečiame Jus į pokalbį apie lietuviškai išleistą Izraelio literatūrą, kurios puslapiais mus meistriškai vedžios Rima Kasperionytė - literatūrologė, VDU filologijos krypties doktorantė, rašanti disertaciją iš Grigorijaus Kanovičiaus romanistikos, atlikusi mokslinę stažuotę Jeruzalės Hebrajų universitete, mokiusis hebrajų kalbos Haifos universitete.

Sustikime aptarsime Abraham B. Yehoshua knygas "Moteris Jeruzalėje" ir "Ponas Manis", Zeruya Shalev - "Meilės gyvenimas", "Skausmas", Daviv Grossman - "Užeina kartą arklys į barą" ir Dorit Rabinyan - "Kaktusų gyvatvorė".

Pasak Rimos, šios knygos kalba daugybę dalykų - pasaulį po Holokausto, naikinančią aistrą, motinystę, žydų ir arabų santykius, pareigą ir meilę, atvirą šovinizmą ir per ryškų seksizmą. Apie ką jos kalba Jums - išsiaiškinkime susitikę.

Pokalbis rengiamas bendradarbiaujant su Leidykla Sofoklis.

  • 2019-07-25  nuo 19:00
2019-07-25 19:00 2019-07-25 19:00 Europe/Vilnius Svetimas, bet artimas: pokalbis apie Izraelio literatūrą Kultūros pieva „I Love Palanga“ augina antrus metus besitęsiančią draugystę su Izraelio Ambasada Lietuvoje | Izraelis Lietuvoje, Palangos miesto savivaldybė bei Lietuvos kultūros taryba ir pristato renginių ciklą "Izraelio kultūros dienos Palangoje“, siūlantį susipažinti su spalvinga Izraelio kultūra per maistą, muziką,... --- //www.palangatic.lt/renginys/svetimas-bet-artimas-pokalbis-apie-izraelio-literatura/date-20190725/ Kultūros pieva „I Love Palanga“, Vytauto g. 39A, Palanga, Palangoje