Susitikimas su Aurima Diliene ir Rasa Sage

Susitikimas su Aurima Diliene ir Rasa Sage

Gegužės 6 d. 14 val. vyks susitikimas su Rasa Sage ir Aurima Diliene.

Rasa Sagė yra rašytoja, tinklaraštininkė, publicistė, visuomenės veikėja, dviejų vaikų mama. Būdama keturiasdešimties išleido savo pirmąją knygą „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“, kuri pasakoja apie moters laimės paieškas emigracijoje. Antrojoje savo knygoje „Tavo likimo krašteliu einu“ rašytoja nagrinėja mažų mūsų poelgių ir sprendimų dideles pasekmes.

Aurima Dilienė yra gydytoja psichoterapeutė, šeimų konsultantė, lektorė, vaikų ir paauglių psichiatrė, sukaupusi virš dvidešimties metų profesinę patirtį, septynių vaikų mama. Būdama virš keturiasdešimties metų su visa šeima išvažiavo gyventi į Prancūziją, Bordo miestelį. Ten ir gimė jos pirmoji knyga „Laiškai iš Bordo“, kuri pasakoja apie didelės šeimos sprendimą palikti namus ir važiuoti kurtis gyventi kitur neturint nei darbo, nei mokant kalbos. Antroji Aurimos Dilienės knyga „Šeima – komandinis žaidimas“ apima visą jos profesinės veiklos išmintį, sukauptą daug metų mokantis, konsultuojant klientus, per savo asmeninius išgyvenimus. Ji pati sukūrė terapijos metodus, kuriais padeda šeimoms neiširti, padeda asmenims geriau suprasti save ir savo šeimos narius.

Kviečiame dalyvauti!

  • 2019-05-06  nuo 14:00
2019-05-06 14:00 2019-05-06 14:00 Europe/Vilnius Susitikimas su Aurima Diliene ir Rasa Sage Gegužės 6 d. 14 val. vyks susitikimas su Rasa Sage ir Aurima Diliene. Rasa Sagė yra rašytoja, tinklaraštininkė, publicistė, visuomenės veikėja, dviejų vaikų mama. Būdama keturiasdešimties išleido savo pirmąją knygą „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“, kuri pasakoja apie moters laimės... --- //www.palangatic.lt/renginys/susitikimas-su-aurima-diliene-ir-rasa-sage/date-20190506/ Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 61, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai