Susitikimai „Jūros istorijos“

Susitikimai „Jūros istorijos“

Palangiškius vėl kviečia „Jūros istorijos“ Palangos kurorto muziejuje

Bendradarbiaudamas su Lietuvos geologijos tarnyba bei Klaipėdos universitetu miesto muziejus tęsia 2017 m. sausį pradėtą tradiciją ilgus žiemos vakarus skirti mokslo populiarinimo ciklui „Jūros istorijos“.

Šiais metais muziejaus salėje svečiuosis Lietuvos geologai, kurie pasakos apie vienos iš jauniausių pasaulio jūrų - mūsų Baltijos raidą. Taip pat sužinosime apie šiuolaikinius jūrinės aplinkos tyrimus, nagrinėsime ir diskutuosime kas valdo Palangos krantus: žmogus ar gamta.

‚,Dažnai istorikai mėgsta kartoti teiginį, kad žmogus nežinantis savo šalies istorijos yra kaip vaikas. Iš geologinio požiūrio taško galima teigti, kad valstybė, nežinanti savo gelmių sąrangos, nežinanti kokie gamtiniai resursai slypi jos gelmėse yra taip pat panaši į vaiką“,- teigia Lietuvos geologijos tarnybos direktoriaus pavaduotoja dr. Jolantos Čyžienė, kuri skaitys paskaitą apie nematomus žemės gelmių lobius.

Susitikimuose dalyvaus ir paskaitas skaitys geologai: prof., dr. Albertas Bitinas; dr. Jolanta Čyžienė; dr. Nerijus Blažauskas ir okeanologas, prof., habil. dr. Rimas Žaromskis.

Maloniai kviečiame turiningai ir prasmingai praleisti ilgus žiemos vakarus Palangos kurorto muziejuje.

Renginiai vyks sausio 10, 17, 24 ir 31 d. (trečiadieniais) 17 val.

Renginiai nemokami.

  • 2018-01-24  nuo 17:00
2018-01-24 17:00 2018-01-24 17:00 Europe/Vilnius Susitikimai „Jūros istorijos“ Palangiškius vėl kviečia „Jūros istorijos“ Palangos kurorto muziejuje Bendradarbiaudamas su Lietuvos geologijos tarnyba bei Klaipėdos universitetu miesto muziejus tęsia 2017 m. sausį pradėtą tradiciją ilgus žiemos vakarus skirti mokslo populiarinimo ciklui „Jūros istorijos“. Šiais metais muziejaus... --- //www.palangatic.lt/renginys/susitikimai-juros-istorijos/date-20180124/ Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34A, Palanga, Palangoje
Daugiau informacijos
Kiti kiti renginiai