Susipažink su joga

Susipažink su joga

Kviečiame dalyvauti Klasikinės Hatha Yogos su Deimante praktikose. Pamokos vyks Palangos sveikatingumo centre. Sveikatingumo centre yra kino teatras, kuriame mamos, norinčios praktikuoti jogą galės palikti savo mažylius.

Pagrindinis mokymo akcentas - tai taisyklingas pozų atlikimas, todėl patirtis nebūtina.
Pamoka prasideda nuo kūno pajutimo ir kvėpavimo sureguliavimo (pranayamos). Tai padeda ne tik nuraminti mintis ir susikaupti pamokai, bet ir reguliuoja spaudimą, didina plaučių apimtį, prisotina kūną deguonimi, gerina atmintį. Didelis dėmesys yra skiriamas judesio ir kvėpavimo koordinacijai.

Joga stiprina raumenis, didina lankstumą, lavina balansą, gerina kraujo apykaitą bei limfos darbą. Stiprina koncentraciją ir net keičia mąstyseną. Padeda atsikratyti blogų įpročių.

Kontaktai pasiteiravimui:

jogos mokytoja Deimantė, tel.: +370 687 71733,

el. paštas: contact.deimotion@gmail.com

Apie Hatha jogos mokytoją:

Deimantė studijavo Hathą jogą bei Aštanga jogos pagrindus Indijoje, Mysore mieste. Po to pusę metų gyveno Tailando džiunglėse, kur gilino savo praktiką. Kažkurį laiką namais tapusiame Osho meditacijos centre pradėjo dalintis savo žiniomis su lankytojais.

Ateikite ir išbandykite!

  • 2019-07-05  09:00 - 10:30
2019-07-05 09:00 2019-07-05 10:30 Europe/Vilnius Susipažink su joga Kviečiame dalyvauti Klasikinės Hatha Yogos su Deimante praktikose. Pamokos vyks Palangos sveikatingumo centre. Sveikatingumo centre yra kino teatras, kuriame mamos, norinčios praktikuoti jogą galės palikti savo mažylius. Pagrindinis mokymo akcentas - tai taisyklingas pozų atlikimas, todėl patirtis nebūtina. Pamoka prasideda nuo kūno... --- //www.palangatic.lt/renginys/susipazink-su-joga/date-20190705/ Palangos Sveikatingumo Centras, S. Daukanto g. 10, Palanga, Palangoje contact.deimotion@gmail.com