Starkus ir Radzevičius: Naujos kelioninio humoro istorijos

Starkus ir Radzevičius: Naujos kelioninio humoro istorijos

Garsiausi šalies keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius keliauja po pasaulį, o grįžę apie savo nuotykius kuria filmus, rašo knygas ir pasakoja linksmas istorijas.
Švęsdami savo projekto dešimtmetį, duetas, su smagiausių pasakojimų programa apvažiavo visą Lietuvą ir surengė beveik šimtą susitikimų.
Dabar, prabėgus dar keliems metams, Martynas ir Vytaras vėl grįžta į sales.
Tačiau šį kartą tokių pasirodymų bus gerokai mažiau. Vandenyje – tik vienas iš kelių tokių šou šią vasarą. Griebkit bilietus ir planuokite linksmai praleisti laiką!

  • 2019-07-28  nuo 20:00
2019-07-28 20:00 2019-07-28 20:00 Europe/Vilnius Starkus ir Radzevičius: Naujos kelioninio humoro istorijos Garsiausi šalies keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius keliauja po pasaulį, o grįžę apie savo nuotykius kuria filmus, rašo knygas ir pasakoja linksmas istorijas. Švęsdami savo projekto dešimtmetį, duetas, su smagiausių pasakojimų programa apvažiavo visą Lietuvą ir surengė beveik šimtą... --- //www.palangatic.lt/renginys/starkus-ir-radzevicius-naujos-kelioninio-humoro-istorijos/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 20.00
Kiti kiti renginiai