Spektaklis šeimai „Arklio Dominyko meilė“

Spektaklis šeimai „Arklio Dominyko meilė“

Arklio Dominyko meilė

Popierinių (origami) lėlių vaidinimas pagal Vytauto V. Landsbergio pasaką “ Arklio Dominyko meilė” šiuolaikiškai, subtiliai ir kūrybingai pateikia žiūrovui meilės temą.
Pasakos siužetas stebinantis, paradoksalus. Laukinis arklys Dominykas pamilsta gražią ir truputį aikštingą rugiagėlę. Artėjant žiemai, arklys nuskina rugiagėlę ir paslepia, nes šalna kėsinasi ją sušaldyti, o pats iškeliauja į Afriką. Jo kelionė įdomi ir sudėtinga. Dominykas susitinka baltąją mešką, krokodilą, kupranugarių ir kitokių veikėjų. Pagaliau Dominykas patenka į rugiagėlių pievą, iš kurios kilusi jo mylimoji. Artėjant pavasariui Dominykas grįžta į Lietuvą, nes vėl turi išdygti jo rugiagėlė.
Sceninio veiksmo metu du aktoriai ( Kamilė Kondrotaitė ir Liudas Vyšniauskas) pasakodami šią istoriją naudoja įvairių dydžių, formų popierinius lankstinius. Scenografijoje matome įvairius pasaulio žemėlapių vaizdavimo būdus , kurie kelionės metu kinta, keičiasi. Stebėdami lėlių ir objektų judėjimą žiūrovai nejučia įsitraukia į žaidimą, lavina savo fantaziją, kūrybingumą. Spektaklyje yra interaktyvių momementų, kurie įtraukia žiūrovą ir skatina kūrybingai mąstyti kartu ieškant sprendimų. Šis meilės ir kelionių vaidinimas moko meilės ir kūrybos , kartu jis subtiliai paliudija ir apie amžinąjį gyvenimą, apie nuolat vykstantį atsinaujinimą.
Spektaklis 2015 metais nominuotas klaipėdietiškam teatralų apdovanojimui "Padėkos kaukė" už geriausią metų spektaklį.


Režisūra- Kamilė Kondrotaitė
Dailė- Liuda Liaudanskaitė
Muzika- Aušra Vaštakaitė
Vaidina- Liudas Vyšniauskas, Kamilė Kondrotaitė

Vaikai iki 2 metuku įleidžiami nemokamai.
Galioja „10 +1” taisyklė ( Renginio ambasadorius,( žmogus atlydėjęs bent 10 asmenų grupę pats gauna pakvietimą į renginį)
Grupėms taikoma 20 proc. nuolaida.

  • Spalio 18 d.  nuo 12:00
2020-10-18 12:00 2020-10-18 12:00 Europe/Vilnius Spektaklis šeimai „Arklio Dominyko meilė“ Arklio Dominyko meilė Popierinių (origami) lėlių vaidinimas pagal Vytauto V. Landsbergio pasaką “ Arklio Dominyko meilė” šiuolaikiškai, subtiliai ir kūrybingai pateikia žiūrovui meilės temą. Pasakos siužetas stebinantis, paradoksalus. Laukinis arklys Dominykas pamilsta gražią ir truputį aikštingą... --- //www.palangatic.lt/renginys/spektaklis-seimai-arklio-dominyko-meile/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 7.00