Spektaklis Kontrabosas (rež. V. Masalskis) / Klaipėdos jaunimo teatras

Spektaklis Kontrabosas (rež. V. Masalskis) / Klaipėdos jaunimo teatras

Dramaturgas - Patrick Süskind

Režisierius – Valentinas Masalskis

Scenografė – Renata Valčik

Kontrabosistas – Donatas Želvys

Vieno veiksmo pjesė  „Kontrabosas“ – tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien mokosi tą pačią pamoką kaip ir P. Süskind dramos herojus – pervertinus savo galimybes, lieka protestuoti prieš tavo talento nepastebėjusį pasaulį ir pradeda jo nekęsti. Arba galų gale suvokti, kad esi tik vienas didelio orkestro instrumentas, greičiausiai net ne kontrabosas, o barškutis.

Šis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis – tai tragikomiškas savimi, muzika ir pasauliu nusivylusio kontrabosisto monologas. Jame žiūrovui atskleidžiama mažo žmogaus drama – kaip susitaikyti su tuo, kad niekada neatliksi solo partijos, kad niekada nestovėsi pirmoje eilėje, kad savo paties gyvenime esi tik antraeilis veikėjas.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt

  • 2019-08-24  nuo 20:00
2019-08-24 20:00 2019-08-24 20:00 Europe/Vilnius Spektaklis Kontrabosas (rež. V. Masalskis) / Klaipėdos jaunimo teatras Dramaturgas - Patrick Süskind Režisierius – Valentinas Masalskis Scenografė – Renata Valčik Kontrabosistas – Donatas Želvys Vieno veiksmo pjesė   „Kontrabosas“  – tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien... --- //www.palangatic.lt/renginys/spektaklis-kontrabosas-rez-v-masalskis-klaipedos-jaunimo-teatras/date-20190824/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 14.40
Kiti spektakliai