Spektaklis „Ferdinandas Brunas“

Spektaklis „Ferdinandas Brunas“

Spektaklis FERDINANDAS BRUNAS

Vieno veiksmo ir 13 paveikslų pjesė prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.

Vaidina Caroline PALIULIS (visi moteriški vaidmenys) ir Thierry GONDARD (Ferdinandas)

Kanklėmis groja Danguolė RAČIENĖ

Fleitistas Virginijus SKUDAS

Režisierė Olga SIMONOVA

Scenografė Simona FINKELŠTEINAITĖ

Trukmė 1 val. 15 min

„Ferdinandas Brunas“ yra šiuolaikinio prancūzų teatro pjesė, sukurta pagal garsų Aurelie Valogne romaną „Mémé dans les orties“ (adaptuota Olgos Simonovos). Tai dramatinė komedija pasakojanti kaip vienišas suirzęs senis vėl atranda gyvenimo prasmę ir laimę.

83-jų sulaukęs Ferdinandas Brunas yra nelaimingas. Jis siekia pabaigti vieną kartą ir visiems laikams su savo nepakenčiamu gyvenimu, tikėdamas kad mirtis atneš ramybę ir palengvėjimą. Tačiau artimieji jam meta iššūkį, kuris jį sukrečia ir palaipsniui paverčia gyvenimo džiaugsmą atradusiu žmogumi. Kaip tai tapo įmanoma ? Ar tai stebuklas ar tai tiesiog ranka pasiekiama priemonė? Spektaklis apie tai papasakoja smagiai ir kartu jaudinančiai.

Spektaklis „Ferdinandas Brunas“ yra tarptautinis teatro projektas, kurį remia Prancūzijos ambasada Lietuvoje ir yra skirtas visokio amžiaus publikai – tiek vaikams, tiek suaugusiems.  

 

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami tel.: +37064846042 arba el. paštu: info@klubasramybe.lt.

  • 2019-03-23  nuo 19:00
2019-03-23 19:00 2019-03-23 19:00 Europe/Vilnius Spektaklis „Ferdinandas Brunas“ Spektaklis FERDINANDAS BRUNAS Vieno veiksmo ir 13 paveikslų pjesė prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais. Vaidina Caroline PALIULIS (visi moteriški vaidmenys) ir Thierry GONDARD (Ferdinandas) Kanklėmis groja Danguolė RAČIENĖ Fleitistas Virginijus SKUDAS Režisierė Olga SIMONOVA Scenografė Simona... --- //www.palangatic.lt/renginys/spektaklis-ferdinandas-brunas/date-20190323/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 10.00