Šopturgis kviečia į pasimatymą Palangoje

Šopturgis kviečia į pasimatymą Palangoje

Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 10-11 dienomis, Šopturgis sugrįžta į Palangą! Šįkart „Meilės terasoje“ Jūsų lauks ne tik stiliaus, grožio ir skonio mugė, bet ir daugybė nemokamų užsiėmimų vaikams bei suaugusiems.

Organizatoriai pažada Jums pasimatymą kaip iš pasakos! Galite truktelėti pečiais ir skeptiškai suraukti nosytę, tačiau leiskite papasakoti apie viską iš pradžių. Kad pasimatymas būtų tikrai magiškas ir nepakartojamas - labai svarbi yra susitikimo vieta, kuri šįkart tikrai ypatinga - Meilės terasa. Vos keli žingsniai nuo jūros ir šurmulingosios J. Basanavičiaus gatvės - legendinės Meilės alėjos pradžioje. Ech, tas žodis meilė, galvojate jis kartojasi atsitiktinai?

O koks gi pasimatymas be komplimentų? O jų - tikrai bus! Jūs tik paklausykite: daugiau nei 40 Šopturgio dalyvių čia atsiveš pačius unikaliausius ir mylimiausius savo gaminius. Drabužiai, aksesuarai, papuošalai, nuostabūs kvapai ir interjero detalės - tokia puiki galimybė pasimatuoti, pasipuošti, nudžiuginti save ar savo mylimąjį.

Bet svarbiausia - nustebinkite save! Šį kartą pabandykite kažką naujo ir neįprasto. Pažvelkite į save kitomis - įsimylėjusiomis akimis! Jei visada renkatės tamsias spalvas - gal šįkart akį patrauks ta ryški geltona suknelė su taškiukais? Neramiai trypčiojat ir purtot galvą? O gal išdrįskit? Ir suskaičiuokit komplimentus. Beje, sutiktas susižavėjęs žvilgsnis - taip pat komplimentas. Gal net stipresnis nei žodis.

Į pasimatymą su vaikais?! Taip, juk taip tik smagiau! Čia jie tikrai nenuobodžiaus ir netampys mamytėms už sijonų, kol jos suksis dizainerių ir menininkų apsuptyje. Čia mažųjų lauks ypatingi svečiai: Teatro ir pramogų studijos „Lulu“ personažai mokys žongliruoti ir lankstyti įvairiausių formų balionus, žurnalo vaikams „Vakaro žvaigždė“ komanda kvies į kūrybinius užsiėmimus, o Meno terapijos ir socializacijos instituto „Vyta“ kolektyvas siūlys išbandyti paslaptingąją tapybą ant vandens (ebru).

Dar jaukesnę atmosferą kurs svajingieji vakaro didžėjai, o talentingieji Meilės terasos šefai lepins sultingais burgeriais, sušiais, įvairiausiais Azijos skanumynais ir, žinoma, desertais!

Tu tik ateik, viskuo kitu jau pasirūpinta!

 

Susitikime Palangoje! Meilės terasoje (Meilės alėja 5):

Rugpjūčio 10 d. - 11:00 - 21:00 val.

Rugpjūčio 11 d. - 11:00 - 18:00 val.

Įėjimas NEMOKAMAS!

  • 2019-08-11  11:00 - 18:00
2019-08-11 11:00 2019-08-11 18:00 Europe/Vilnius Šopturgis kviečia į pasimatymą Palangoje Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 10-11 dienomis, Šopturgis sugrįžta į Palangą! Šįkart „Meilės terasoje“ Jūsų lauks ne tik stiliaus, grožio ir skonio mugė, bet ir daugybė nemokamų užsiėmimų vaikams bei suaugusiems. Organizatoriai pažada Jums pasimatymą kaip iš pasakos! Galite truktelėti pečiais ir... --- //www.palangatic.lt/renginys/sopturgis-kviecia-i-pasimatyma-palangoje/date-20190811/ Meilės terasa, Meilės al. 5, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai