Sisters on Wire ir Evgenya Redko | Palanga

Sisters on Wire ir Evgenya Redko | Palanga

Du muzikos pasaulyje vis garsiau skambantys vardai – grupė „Sisters on Wire“ ir atlikėja Evgenya Redko – pajūryje pasirodys vienoje scenoje. Svajingas jungtinis koncertas įvyks liepos 30 d. Palangoje, Žiemos aikštėje.

Patys būdami aistringi indie popmuzikos gerbėjai „Sisters On Wire“ jau kurį laiką nepaliauja stebinti klausytojų vienas už kitą gražesniais kūriniais! 2015 m. išleidusi singlą „Parallel world“ grupė sulaukė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkos susidomėjimo. Vėliau išleisti EP ir albumas „Never Turn The Lights Off“ klausytojus žavėjo unikalių skambesių įvairove. 2020 m. tapo savotišku debiutu, kai grupė išleido pirmą lietuvišką dainą „Taip Jau Gavosi“, tapusią naujos „Sisters On Wire“ muzikinės kelionės pradžia. Neilgai trukus grupė pristatė iki šiol sėkmingiausią savo singlą „Mėlyna Mėlyna“ – jis buvo pripažintas praėjusios vasaros radijo stočių hitu ir jau surinko daugiau nei 8 milijonus peržiūrų platformoje „YouTube“. Svajingų gitaros garsų, balsinių efektų bei į vasaros festivalius grąžinančių ritmų pripildyta grupės muzika įsupa į pozityvumo sūkurį ir leidžia prisiminti pačias nuostabiausias akimirkas!

Evgenya Redko – tai galingas balsas ir išskirtinis skambesys, etniniai motyvai, jausmingumas ir moteriška stiprybė. Jos solinė karjera, trunkanti vos dvejus, jau pažymėta MAMA metų proveržio apdovanojimu ir dviem albumais. Naujausias jų SOS išleistas kiek daugiau nei prieš mėnesį – jame 13 dainų, užkoduotų žinučių, tarsi veidrodis atspindinčių Evgenyos išgyvenimus ir patirtis paskutiniais metais. Šiame albume Evgenya išlieka ištikima netradicinei įvairius žanrus supinančiai popmuzikai, visgi anot pačios atlikėjos, tai atviresnė ir brandesnė jos muzikinės kelionės atkarpa. Pradėjusi kaip grupės „Lilas ir Innomine“ vokalistė, vėliau su vyru Asi sukūrusi duetą PAI X, šiandien Evgenya viena ryškiausių Lietuvos solo atlikėjų, apgalvojanti kiekvieną kūrybinį sprendimą tiek muzikoje, tiek vaizdo klipuose, tiek gyvuose pasirodymuose.

„Sisters on Wire“ ir Evgenya Redo – visiškai unikalaus skambesio vakaras – liepos 30 d. Palangos Žiemos aikštėje.

  • 2021-07-30  nuo 20:00
2021-07-30 20:00 2021-07-30 20:00 Europe/Vilnius Sisters on Wire ir Evgenya Redko | Palanga Du muzikos pasaulyje vis garsiau skambantys vardai – grupė „Sisters on Wire“ ir atlikėja Evgenya Redko – pajūryje pasirodys vienoje scenoje. Svajingas jungtinis koncertas įvyks liepos 30 d. Palangoje, Žiemos aikštėje. Patys būdami aistringi indie popmuzikos gerbėjai „Sisters On Wire“ jau kurį... --- //www.palangatic.lt/renginys/sisters-on-wire-ir-evgenya-redko-palanga-1/date-20210730/ Palangos miesto žiemos stadionas, Vytauto g. 16, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 25.25