Šiandienos aktualijos viešbučių ir restoranų versle

Šiandienos aktualijos viešbučių ir restoranų versle

Tai TURIZMO KONFERENCIJA, kurios metu pranešėjai pristatys aktualias temas viešbučių ir restoranų versle, svetingumo versle.

KONFERENCIJOS TEMOS: sezoniškumas, darbuotojų kompetencijos ir situacija rinkoje, darbuotojų motyvavimas, inovatyvi lyderystė, iššūkiai ir galimybės restoranų versle, marketingo temos - socialinė medija, sėkmės istorijos svetingumo versle, slapto kliento tyrimas ir jo nauda verslui.Verslo turizmas.

Tai puiki galimybė paruošti save ir savo personalą vasaros sezonui, aptarti šiandienos aktualijas prie kavos puodelio su savo kolegomis!

KONFERENCIJOS ORGANIZATORIUS: Palangos viešbučių ir restoranų asociacija.

REGISTRACIJA el.p.: palangavra@gmail.com: būtina išankstinė dalyvių registracija.Iš vienos įmonės gali dalyvautii 2-3 atstovai. Renginys nemokamas.

 

  • 2019-05-09  09:30 - 14:00
2019-05-09 09:30 2019-05-09 14:00 Europe/Vilnius Šiandienos aktualijos viešbučių ir restoranų versle Tai TURIZMO KONFERENCIJA, kurios metu pranešėjai pristatys aktualias temas viešbučių ir restoranų versle, svetingumo versle. KONFERENCIJOS TEMOS: sezoniškumas, darbuotojų kompetencijos ir situacija rinkoje, darbuotojų motyvavimas, inovatyvi lyderystė, iššūkiai ir galimybės restoranų versle, marketingo... --- //www.palangatic.lt/renginys/siandienos-aktualijos-viesbuciu-ir-restoranu-versle/date-20190509/ Viešbutis „Vanagupė“, Vanagupės g. 31, Palanga, Palangoje palangavra@gmail.com
Kiti kiti renginiai