Sheep Effect: Saxual Harassment | Muzikiniai susitikimai

Sheep Effect: Saxual Harassment | Muzikiniai susitikimai

Saksofonininkas Simonas Šipavičius aka Sheep Effect kuria garsą įkvėptą džiazo, eksperimentinės ir elektroninės šokių muzikos. 2019 m. Sheep Effect išleido debiutinį albumą „Saxual Harassment“ – čia „kankinamą saksofoną Simonas įvelka į elektroniką, kurioje yra ir drum’n’basso, ir techno, ir minimal, ir netgi IDM apraiškų; tai yra džiazas klubams, tūsams ir vakarėliams“ (Gintariniai akiniai, 370). Gyvo pasirodymo metu saksofono ar publikos šūksnis keliauja per garso efektų įrangą ir patenka į įrašymo programą. Susisluoksniavęs garsus Sheep’as gyvai groja/žaidžia nebe instrumentu, o įrašytomis muzikėmis mintimis.

Sheep Effect koncertas yra saksofonininko–improvizatoriaus–dirigento–orkestro–didžėjaus–klausytojo pasirodymas.

Simonas Šipavičius yra gerai pažįstamas džiazo bei alternatyviosios muzikos klausytojams: saksofonininkas be solo projekto Sheep Effect yra grupių „Sheep Got Waxed“,„Cinamono“, „Baroque Contempo“ ir „Lithuanian JJazz Ensemble“ narys, bendradarbiauja su akademinės ir populiariosios muzikos kūrėjais, aktyviai dalyvauja Lietuvos, Europos ir Azijos muzikos scenose.


Facebook:
https://www.facebook.com/thesheepeffect/
Bandcamp:
https://sheepeffect.bandcamp.com/
Spotify:
https://spoti.fi/2PFropM
Soundcloud:
https://soundcloud.com/thesheepeffect

  • 2019-07-25  nuo 20:00
2019-07-25 20:00 2019-07-25 20:00 Europe/Vilnius Sheep Effect: Saxual Harassment | Muzikiniai susitikimai Saksofonininkas Simonas Šipavičius aka Sheep Effect kuria garsą įkvėptą džiazo, eksperimentinės ir elektroninės šokių muzikos. 2019 m. Sheep Effect išleido debiutinį albumą „Saxual Harassment“ – čia „kankinamą saksofoną Simonas įvelka į elektroniką, kurioje yra ir drum’n’basso, ir techno,... --- //www.palangatic.lt/renginys/sheep-effect-saxual-harassment-muzikiniai-susitikimai/date-20190725/ Kultūros pieva „I Love Palanga“, Vytauto g. 39A, Palanga, Palangoje