Saulius Prūsaitis

Saulius Prūsaitis

„Tarp Palangos ir manęs galite dėti lygybės ženklą“ – sako Saulius Prūsaitis. Rugpjūčio 13 dieną jis rengia didįjį vasaros šou Palangos koncertų salėje. Grįžti į Palangą kiekvieną vasarą ir surengti ten įspūdingą geriausių dainų pasirodymą jau tapo Sauliaus Prūsaičio ir jo grupės tradicija.

Palanga dainininko sėkmės istorijoje nuo pat pradžių vaidino nemenką vaidmenį. „Mes pagavome vienas kito nuotaiką dar tada, kai filmavau čia pirmą savo klipą“, – sako S. Prūsaitis. Dainininko klipas „Vasara 3016“ tapo vienu pirmųjų Sauliaus superhitų. Šiandien internete jis peržiūrėtas virš keturių milijonų kartų.

Saulius Prūsaitis išties labai tinka vasariškai Palangai. Linksmas, margaspalvis, geros nuotaikos kupinas ir atsipalaidavęs, jis puikiai įsilieja į didžiausio Lietuvos kurorto šurmulį. Po karštos saulės pliaže, pats geriausias dienos finalas – energingas koncertas, kuriame galima šokti su minia bendraminčių ir garsiausiais dainininko hitais.

Jų, tinkančių vasaros atostogoms, Saulius turi ne vieną: „Merginos šoks“, „Be debesų“, „Atleisk tavęs nepažinau“ ir kitos dainos tarsi sukurtos kurortiniam gyvenimui. Ir, žinoma, naujausias kūrinys – „Karšta čia“.

O kur dar superhitai, be kurių publika jo nuo scenos nepaleidžia: „39“, „Norim šokti“, „Pamela“, „Vasara 3016“, „Tu nemoki“... Beje, ją koncerte Saulius vėl atliks drauge su Igle! Sulauksime ir dar vieno netikėto svečio – internete itin populiaraus „2Kvėpavimo“, kuris su S. Prūsaičiu irgi turi turi bendrą dainą.

„Jei mėgstate pašokti ir dar norite kartu garsiai padainuoti bei gerai praleisti laiką, patys žinot, kad tai yra ta vieta“, – apie koncertą sako S. Prūsaitis.

  • 2021-08-13  nuo 20:00
2021-08-13 20:00 2021-08-13 20:00 Europe/Vilnius Saulius Prūsaitis „Tarp Palangos ir manęs galite dėti lygybės ženklą“ – sako Saulius Prūsaitis. Rugpjūčio 13 dieną jis rengia didįjį vasaros šou Palangos koncertų salėje. Grįžti į Palangą kiekvieną vasarą ir surengti ten įspūdingą geriausių dainų pasirodymą jau tapo Sauliaus Prūsaičio ir jo grupės tradicija. Palanga dainininko... --- //www.palangatic.lt/renginys/saulius-prusaitis/date-20210813/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 25.00 - 31.00