Romansų vakaras

Romansų vakaras

JUDITA LEITAITĖ (mecosopranas)

PAULINA DAUKŠYTĖ - ŠERECKIENĖ (smuikas)

SERGEJUS KRINICINAS (gitara)

Romansas – tai sentimentali, aistrų kupina daina kildinama iš viduramžių Ispanijos, o vėliau paplitusi ir prigijusi Italijoje, Prancūzijoje, Rusijoje. Juditos Leitaitės sudarytoje programoje: senoviniai rusų romansai, ispanų muzika, populiarioji klasika.

Romanso magija nuneš klausytojus ten, kur norisi būti mylimam ir pačiam mylėti, kur sunkus išsiskyrimo kartėlis ir neviltis pasimiršta. Nostalgija alsuojančiame romanso pasaulyje gali kaip niekur kitur atsiduoti ir leisti savo širdžiai tikėtis tos nepakartojamos ir kartais nesulaukiamos akimirkos, kai gali būti toks, koks nori, kai nebijai apnuoginti savo taip pažeidžiamos sielos. Kartais būna sentimentalu, bet viskas skaidru ir tikra...

Solistei talkins smuikininkė , solistės duktė Paulina Daukšytė - Šereckienė, taip pat vienas žymiausių Lietuvos gitaristų Sergejus Krinicinas.

Koncertas suteiks daug gražių, malonių ir nepamirštamų akimirkų kiekvienam nusprendusiam rugpjūčio 11 d. vakarą praleisti Kurhauzo salėje !

Kerintis Juditos balso tembras, žavi atlikimo maniera, šiltas kontaktas su žiūrovu – visa tai susilieja į vieną visumą ir užburia žiūrovą ilgam įsimintinumui.

  • 2020-08-11  nuo 20:00
2020-08-11 20:00 2020-08-11 20:00 Europe/Vilnius Romansų vakaras JUDITA LEITAITĖ (mecosopranas) PAULINA DAUKŠYTĖ - ŠERECKIENĖ (smuikas) SERGEJUS KRINICINAS (gitara) Romansas – tai sentimentali, aistrų kupina daina kildinama iš viduramžių Ispanijos, o vėliau paplitusi ir prigijusi Italijoje, Prancūzijoje, Rusijoje. Juditos Leitaitės sudarytoje programoje: senoviniai... --- //www.palangatic.lt/renginys/romansu-vakaras/date-20200811/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 16.00