Richard Clayderman

Richard Clayderman

Palangos koncertų salėje koncertuos Pasaulinės reikšmės muzikantas.

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru. Koncertinėje programoje bus jau girdėti Klaidermano muzikos kūriniai ir pasaulinė klasika bei nauji muzikiniai kūriniai, specialiai sukurti styginių instrumentų aranžuotei.

Muzikantas, kurio vardas kalba pats už save ir nereikalauja komentarų, viso pasaulio profesionalų vertinamas kaip asmenybė, kuri fortepijono muzikos propagavimui padarė daugiau, nei bet kuris kitas muzikantas nuo Bacho laikų!

Klaidermanas koncertavo vienoje scenoje kartu su Londono, Tokijo, Honkongo ir Austrijos simfoniniais orkestrais.

Klaidermanas – tai garsus prancūzų pianistas, kuriantis įvairią muziką filmams ir miuziklams, klasiką ir džiazą, o daugiausia žinomas savo romantiškomis melodijomis.

Ričardas Klaidermanas sukūrė daugiau nei 1300 muzikos kūrinių, išleido 167 aukso ir 70 platinos albumų, taip pat yra ne mažiau, kaip 35 muzikinių apdovanojimų laureatas.

Ričardas Klaidermanas kelis kartus lankėsi Lietuvoje, o Palangos koncertų salės scenoje jis pasirodys pirmą kartą.

Ričardas Klaidermanas populiarus pasaulyje ir Baltijos šalyse, tai įrodo  išparduoti bilietai į jo koncertą Liepojos Koncertų salėje „Lielais Dzintars“.

 • 2017-02-04  nuo 19:00
2017-02-04 19:00 2017-02-04 19:00 Europe/Vilnius Richard Clayderman Palangos koncertų salėje koncertuos Pasaulinės reikšmės muzikantas. Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje! Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu... --- //www.palangatic.lt/renginys/richard-clayderman/date-20170204/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
 • Kaina: 26.00 - 46.00
 • Daugiau informacijos

  Svarbi informacija

  Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

  Durys atidaromos: 18:00
  Renginio trukmė: 2:00
  Pertraukos: nėra
  Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
  Amžiaus cenzas: N4
  Nuolaidos: netaikomos

  Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.