R. Difartas ir Gyvo Garso Klubas: „Rock the city“

R. Difartas ir Gyvo Garso Klubas: „Rock the city“

R. Difartas ir Gyvo Garso Klubas: „Geriausi pasauliniai pop-rock hitai“

R. Difartas - profesionalus vokalistas - gitaristas, dainų autorius ir atlikėjas. Sodraus vyriško tembro savininkas, daugelio TV projektų ir festivalių dalyvis, išleidęs tris studijinius albumus ir vieną gyvo garso DVD.

Su „Gyvo Garso Klubo“ grupe pristato energingą roko bombą - programą „Rock the city“, kurioje skamba visų laikų geriausi pasauliniai pop - rock hitai (R.Williams, Sting, U2, Prince, ACDC, The Rolling Stones, J. Cocker, T. Turner, The Beatles ir kt.). Koncerto metu atlikėjas į programą įpina ir gražiausias savo autorines dainas.

R. Difartas - vokalas, gitara
R. Dauginas - klavišiniai
R. Lykovas - bosinė gitara
A. Ivanovas - mušamieji
A. Difartė- pritariantysis vokalas

  • 2017-07-06  nuo 20:00
2017-07-06 20:00 2017-07-06 20:00 Europe/Vilnius R. Difartas ir Gyvo Garso Klubas: „Rock the city“ R. Difartas ir Gyvo Garso Klubas: „Geriausi pasauliniai pop-rock hitai“ R. Difartas - profesionalus vokalistas - gitaristas, dainų autorius ir atlikėjas. Sodraus vyriško tembro savininkas, daugelio TV projektų ir festivalių dalyvis, išleidęs tris studijinius albumus ir vieną gyvo garso DVD. Su „Gyvo... --- //www.palangatic.lt/renginys/r-difartas-ir-gyvo-garso-klubas-rock-the-city/date-20170706/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 13.60 - 15.00
Daugiau informacijos