R. Difartas ir A. Difartė: „Malda žemei“

R. Difartas ir A. Difartė: „Malda žemei“

R. Difartas ir A. Difartė

„Malda žemei“. Autorinis koncertas

 „Malda žemei“–  atlikėjų R. Difarto ir A. Difartės kūrybos kelionė per prisiminimų jūrą, kuri kaip žvaigždėta naktis užpildo savo ramybe, magija, garsais. Tai muzikos gūsis, kurio gali klausytis užmerkęs akis ar svajodamas, su džiugesiu akyse ar susimastęs.

Duetas, esantis kartu ties scenoje, tiek gyvenime, suvienijo savo idėjas, meilę muzikai ir kūrybai bei kviečia paklausyti autorinių dainų, įgavusių naują atspalvį. Skirtingi muzikiniai stiliai, sąskambiai ir balsai, persipinantys su išgyvenimais. Dainose justi žmogaus, gamtos, egzistencijos, santykių temos.

 „Muzika“, „Gal susitiksim“, „Labai prašau“, „Laukimas“,  „Skauda“, „Malda žemei“ ir kt. – tai dalelytė to, nuo ko viskas prasidėjo ir tęsiasi iki šiandienos. Ir tai vėl skambės!

„Koncertuose „Pavasario įkvėpti“ stengsimės sukurti klausytojams magišką atmosferą, o jaukias koncertines erdves užlies gražiausia autorinė muzika. Balsai persipins su gitarų ir violančelės garsais. Nuo senųjų dainų iki naujausios kūrybos. Dainuosim kartu ir džiaugsimės buvimu kartu!“ – pažadėjo atlikėjas.

Atlikėjai:

R. Difartas – vokalas, gitara

A. Difartė – vokalas, klavišiniai

K. Balčiūnas – gitara

G. Krištaponis – violančelė

  • 2019-05-10  nuo 20:00
2019-05-10 20:00 2019-05-10 20:00 Europe/Vilnius R. Difartas ir A. Difartė: „Malda žemei“ R. Difartas ir A. Difartė „Malda žemei“. Autorinis koncertas  „Malda žemei“–  atlikėjų R. Difarto ir A. Difartės kūrybos kelionė per prisiminimų jūrą, kuri kaip žvaigždėta naktis užpildo savo ramybe, magija, garsais. Tai muzikos gūsis, kurio gali klausytis užmerkęs akis ar svajodamas, su... --- //www.palangatic.lt/renginys/r-difartas-ir-a-difarte-malda-zemei/date-20190510/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 16.48 - 18.20
  • Plačiau