Politologas Linas Kojala kviečia susitikti pajūryje

Politologas Linas Kojala kviečia susitikti pajūryje

Politologas Linas Kojala esančius Nidoje ir Palangoje kviečia pokalbiui apie svarbiausias pasaulio aktualijas ir knygos „Baltieji rūmai ir Europa“ pristatymą. Liepos 9 d., ketvirtadienį, 19 val. susitikimas vyks daug dėmesio sulaukusiame Vasaros knygyne Nidoje (Pamario g. 3). O liepos 10 d., penktadienį, 18 val. Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72).

Susitikimo metu L. Kojala pristatys naujausią knygą, skirtą plačiajai skaitytojų auditorijai, norinčiai geriau suprasti kintantį JAV vaidmenį pasaulyje, prezidentų mąstymą formuojant užsienio politiką, taip pat JAV ir Lietuvos santykių praeitį, dabartį bei ateitį.

Keliaudamas ir dirbdamas analitinį darbą JAV knygos autorius susitiko su aukščiausio rango pareigūnais, tiesiogiai dirbusiais su JAV prezidentais bei formavusiais Vašingtono požiūrį į Lietuvą. Nuo tvirto patikinimo, kad sąjungininkų statusas neginčijamas, iki nerimo krislo, kad šiais laikais viskas pernelyg greitai keičiasi – tokia šiek tiek dviprasmiška daugelio susitikimų nuotaika.


 Kartu tai proga pasikalbėti apie karščiausius šiandien kylančius klausimus. Atslūgstanti pandemijos banga ir politinė situacija, artėjantys JAV prezidento rinkimai. Kas laukia?


L. Kojala – Rytų Europos studijų centro direktorius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas, asocijuotasis ekspertas JAV Harvardo universiteto Daviso Rusijos ir Eurazijos studijų centro Derybų darbo grupėje, taip pat Užsienio politikos tyrimų institute. Gavęs prestižinę Fulbrighto stipendiją mokėsi Harvardo universitete JAV. Vadovavo įvairiems tarptautiniams projektams, rengė akademinius tekstus, buvo kelių monografijų bendraautoris. Komentuoja tarptautinės politikos aktualijas Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje, yra parengęs tekstų ar komentarų tokioms žiniasklaidos priemonėms kaip CNN, BBC, Vokietijos, Prancūzijos, Nyderlandų visuomeniniams transliuotojams. Knygos „Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“ („Tyto alba“, 2019) autorius. 2019 m. „Delfi“ portalo surengtoje apklausoje pripažintas trečiu įtakingiausiu Lietuvos visuomenininku.

  • 2020-07-10
2020-07-10 2020-07-10 Europe/Vilnius Politologas Linas Kojala kviečia susitikti pajūryje Politologas Linas Kojala esančius Nidoje ir Palangoje kviečia pokalbiui apie svarbiausias pasaulio aktualijas ir knygos „Baltieji rūmai ir Europa“ pristatymą. Liepos 9 d., ketvirtadienį, 19 val. susitikimas vyks daug dėmesio sulaukusiame Vasaros knygyne Nidoje (Pamario g. 3). O liepos 10 d., penktadienį, 18 val. Palangos vasaros... --- //www.palangatic.lt/renginys/politologas-linas-kojala-kviecia-susitikti-pajuryje/date-20200710/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje